2737
2739
عنوان

به دادم برسید خورشتم نمیپزه😭😭

2479 بازدید | 52 پست

بچه ها از ساعت ۱۲و۲۰دقیقه خورشت گذاشتم تو زود پز تا الان نه گوشتش پخته نه لوبیاش‌ چیکار کنم پدرشوهرمم خونمون هس ابروم رفت خورشت سبزی هس ترخدا اگه راه حلی هس بگید

دخترم نفسمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گوشتشو لوبیاشو باید زودتر میزاشتی تو زودپز..لوبیشم خیس میکردی....حالا یه چی دیگه بپز بگو این واسه شام بوده...غریبه که نیست

من آن صیدم که صدها بار از دام بلا جستم         تو بایک تار مو تا خانه صیادم اوردی
2738
نباید از اول نمک بریزی تو موادش..گوشت نمیپزه

ابجیم گفت بریز میپزه منم ریختم هیچ وقت نمیریختم چیکارکنم😭😭😭از خجالت دارم اب میشم پدرشوهرم گرسنه از سرکار اومده مادرشوهرم خونه نبود گفتم بیاداینجا

دخترم نفسمه 

از اون سوپاپ های هواش مطمئنی که باز نمونده و هوای توی زودپز رو بیرون نمیده! چون اگه توش فشار نباشه نمیپزه که

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
ابجیم گفت بریز میپزه منم ریختم هیچ وقت نمیریختم چیکارکنم😭😭😭از خجالت دارم اب میشم پدرشوهرم گرسنه ا ...

ن باید اول نمک بریزی ن لیموترش ن عمانی

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
2706