2737
2734
عنوان

معجزه

271 بازدید | 18 پست

سلام دوستان عزیزم ، امیدوارم حالتون خوب باشه ، من به خودم قول داده بودم اگر خدا بهم طبیعی بچه داد و دامنمو سبز کرد بیام به همه بگم که امیدتونو از دست ندین هرگز، ما سه سال ازدواج کردیم و زود هم فهمیدیم مشکل داریم اونم جفتمون ، من چسبندگی و پرولاکتین بالا و تنبلی تخمدان و کیست!!!! همسرم واریکوسل دو بیضه و مورفولوژی و تعداد پایین و حجم کم.کلی درمان کردیم سه تا آی یو آی ناموفق داشتیم چقدر قرص و دارو و.... ، اما ماهی ک ب امید پریود شدن فقط ورزش کردم و حس ام رو خوب کردم و هر روز با انرژی و ایمان ب مادر شدن ب زودی (از ته قلبم) شروع میکردم ب طور معجزه آسایی مادر شدم ، امروز سونو دادم و فندقم شش هفته و پنج روزشه و قلبشم تشکیل شده بود فقط سیرکولار بود جفت و یکمم لکه بینی دارم که خدا کمکم میکنه ، با تمام وجودم برای مادر شدنتون دعا میکنم ، من باورم نمیشد ک طبیعی مادر بشم چون ب ما گفته بودند باید آی وی اف کنیم.

خدا هست و از تمام مادران دنیا مهربون تره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برای منم که مجردم وازدواج نکردم 30سالمه وخیلی خیلی بچه دوست دارم دعا کن تا دیر نشده ازدواج کنم وبتونم طعم مادری روبچشم

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین
2738

مبارکه عزیزم ان شاالله ب سلامتی بزرگ کنی نی نی رو...

منم نزدیک سه ساله منتظرم دیشب خیلی حالم بد بود.الهی ب دعای شما روزی منم بشه

یک صلوات هدیه به دل شکسته خانم رباب  
2706