2737
2739
عنوان

از قرمه سبزی پختن خسته شدم.کمک...

9340 بازدید | 115 پست

من هر وقت قرمه سبزی درست میکنم. شوهرم میگه قرمع سبزی مامانم خوشمزه تره. من خیلللی حرصم میگیره. اخه من حتا از رو ویدیو آشپزی هم درست کردم‌ .همین میشه.میشه فوت و فن هاشو بهم بگین. اونایی که خوب بلدن.....ببین من گوشت و پیاز میزارم توی روغن. ادویه میزنم.زردچوبه.فلفل و ادویه کاری.یه کوچولو رب گوجع. به روغن کع افتاد گوشتم آب میریزم. زیرشو کم میکنم. یساعت بعد سبزی تفت داده میریزم. بعدش نیم ساعت آخرم لوبیا پخته. کلا سه یا چهار ساعت میزارم بپزه. آبشم کم میشه آب بعش میزنم. میشه ایرادامو بگیرید؟؟؟؟؟؟

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.

سبزیشو چقدر تفت میدی؟؟؟

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰

سبزی تازه استفاده کن

اخرش ابعوره هم بریز اگه ترش دوس داره

لیمو را پرکن توش بریز

بعدشم خوب مامانشه چه کاریه میخوای از مال اون خوشمزه تر بشه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شنبلیله خشک نریختی. با لیمو. یخ هم بندار روغن جمع بشه روش

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

تمر هندی یارب انار هم بزن 

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
2738

سبزی فراوان سرخ میکنم درحد سوختگی وسیاه شدن سبزی بعد پیازو گوشت روش تفت وبعدم لوبیا وتمام ادویه ها ولیمو امانی یه کوچولو نعنا خشک اضافه میکنم بعد از پختم دوق رب انار میزنم

از مامانش بپرس چجوری میپزه

خودتو ننداز تو رقابت

از ننه شوهرم یاد گرفتم گوشتو خییییلییی تفت بدی خوشمزه تر میشه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

سبزیش باید خوب خوب ریز شده باشه. خیلی زیاد تفتش بده و همه اش رو باهم بار بذار نه جدا جدا. نهایتا لوبیا رو دیرتر بریز

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست....خیلی خیلی قدیمی بودم ترکوندنم که جانی تازه بگیرم
2706