2737
2734
عنوان

این خارجیا چرا انقدر راحت زایمان میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 727 بازدید | 55 پست
ژن خوب

بخدا من دوتا دختر دایی دارم انقد شیک و باکلاس باردار شدن و زایمان کردن فقط شکم داشتن اونم نه زیاد بزرگ اصبا نه ورمی نه لکی نه خطی. تا زایمانم کردن شدن عین روز دختریشون. زایماناشونم راحته راحت. الانم شکما تخت عین دختر نوجوون. روستاییم هستن خارجی نیستن هیچ ژلو داروییم استفاده نکردن خوش بحالشون😞

آره عزیزم سوال کردم....ممنون میشم ج بدی..میترسم پیاده روی کنم الان..ضرر نداره چون درد زودرس داشتم

عزیزم تو حالت عادی که اشکال نداره٬ اما چون شما درد داشتی به نظرم باید از دکترت سوال بپرسی٬ اون حتما شرایط شما رو بهتر می دونه. اما کلا راه رفتن با سرعت معمولی حتی توی بارداری های پر خطر هم اوکیه. 

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونا در طول زندگیشون کلا هر روز ورزش میکنن خانمای ایرانی خیلی کم هستن کسایی که هر روز ورزش کنن

زیادم ربطی به ورزش نداره. بیشتر ربط به آمادگی ذهنی و عدم ترس داره. خود ترس دردها رو تا هفتاد درصد افزایش میده.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2738
بخدا من دوتا دختر دایی دارم انقد شیک و باکلاس باردار شدن و زایمان کردن فقط شکم داشتن اونم نه زیاد بز ...

منم خط نیفتادم اما باور کن از اول بارداریم روغن نارگیل و آبلیمو از دستم نمیفتاد از بس که پوستم خشکه روزی دوبار چرب میکردم

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
زیادم ربطی به ورزش نداره. بیشتر ربط به آمادگی ذهنی و عدم ترس داره. خود ترس دردها رو تا هفتاد درصد اف ...

آره ترس هم دلیلشه ولی واقعا ورزش خیلی موثره من خودم پرستارم دیدم خانمی رو که ورزشکار بود رااااحت بدون آه و ناله کردن و بدون پارگی واژن زایمان کرد

چون خیلی عضلاتش انعطاف داشت و کشسان بود

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
آره عزیزم سوال کردم....ممنون میشم ج بدی..میترسم پیاده روی کنم الان..ضرر نداره چون درد زودرس داشتم

پیاده روی خیلی ام عالیه اگه منع پزشکی نداری

آره ترس هم دلیلشه ولی واقعا ورزش خیلی موثره من خودم پرستارم دیدم خانمی رو که ورزشکار بود رااااحت بدو ...

خواهر من به شدت اضافه وزن داشت و بسیار کم تحرک اما تو بارداریش پبه رفت و‌پیاده روی زایمان خوبی داشت.

ورزش سبک خوبه

اما متاسفانه ورزشکارای حرفه ای اصلا زایمان خوبی ندارن عضلات رحمشون سفت تر هست و دهانه رحمشون دیر باز میشه.

آره ترس هم دلیلشه ولی واقعا ورزش خیلی موثره من خودم پرستارم دیدم خانمی رو که ورزشکار بود رااااحت بدو ...

انعطاف واژن به ورزشکار بودن ربطی نداره و فقط با ماساژ پرینه و ورزش کگل به دست میاد. ولی واقعا عالیه. کاش من از اول انجام میدادم که بخیه نخورم

الان ی هفته اس انجام میدم اما میدونم فایده نداره چون پوستم خیلی خشکه و‌سفت

چرا فقط شکمشون بزرگ میشه ؟؟؟بقیه ی جاهای بدنشون همونطور میمونه ؟؟؟خوشبحالشون😐😐

ربطی به خارجی نداره منم فقط شکم آوردم معمولا افرادی که بدنشون قبل از بارداری متناسب باشه فقط شکم میارن. کافیه ی ذره قبلش پهلو داشته باشی خب همونم بیشتر میشه

انعطاف واژن به ورزشکار بودن ربطی نداره و فقط با ماساژ پرینه و ورزش کگل به دست میاد. ولی واقعا عالیه. ...

قدرت عضلات تو زور زدن خیلی مهمه عزیزم

نه عزیزم ورزشکارا راحت تر زایمان میکنن این خانمی رو که من سر زایمانش بودم قهرمان تکواندو بود

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
2706