2733
2739
عنوان

نوزاد ۵ ماهه

97 بازدید | 5 پست

پسرم چهار ماه و نیمشه داره دندون در میاره کلا در طول روز فقط جیغ میزنه و یکیو میخواد که باهاش بازی کنه من به هیچ کاری نمیرسم شما چطور به کارای خونتون میرسید؟ البته من تا ۱ سر کارم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

پسرمنم تو چهارماهه همش یا دست میخوره یا سینه منا با نیشاش  فشار میده یا لب پایینه خودشا میخوره نمیدونم چشه وچرا

روزبه اسم پسرمه عزیزان دقت کنید روزبه97 یعنی متولد سال 97 خودم مامانشم دقت کنیددددد فقطططط😠😠😠😠😠😠

وای دلم ضعف رفت فقط واسش نمیشه بذاریش تو کریر جای امن بیاریش تو آشپزخونه رو میز ناهارخوری کریرشم تکیه بدی یه وقت تکونش نده ظرف که میشوری باهاش حرف بزنی قربون صدقش بری یا وقت آشپزی یجوری بذاریش تو آغوشی

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دلم ضعف رفت فقط واسش نمیشه بذاریش تو کریر جای امن بیاریش تو آشپزخونه رو میز ناهارخوری کریرشم تکی ...

همش همین کارو میکنم تمام مدت باید باهاش حرف بزنم وگرنه جیغ میزنه البته تو آغوشی نمیشه بذارمش سنگینه ماشالله داغون میشم

2731
همش همین کارو میکنم تمام مدت باید باهاش حرف بزنم وگرنه جیغ میزنه البته تو آغوشی نمیشه بذارمش سنگینه ...

وای نازی چرا اینجوری شد؟بچه اولتونه؟ زیاد اولا محلش میدادی فک کنم لوس شده 😍

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
وای نازی چرا اینجوری شد؟بچه اولتونه؟ زیاد اولا محلش میدادی فک کنم لوس شده 😍

نه بابا اتفاقا اصلا لوسش نکردم جدیدا اینطور شده فکر کنم برا دندونشه. بچه اولمه