2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم این حد استرس واسه چیه. من بیبی چکم منفی شد اما میدونستم هفت روز باید از موعد پریود شدن بگذره تا بیبی چک نشون بده, رفتم آزمایشگاه یه ساعته جوابم رو داد. معلومه بیبی چک روز دوم نشون نمیده

2728
2738

وای قدیمی ها چقدر باحال بودن, سر برادرم, مادر من وقتی میفهمه حامله است که بچه تو شکمش تکون میخوره. آخه مامانم شیر میداده و پریود نمیشده. چه باحاله, وقتی چهار پنج ماهت بشه تازه خبر دار بشی. مردم از بس روزها و هفته ها رو شمردم 

نمیدونم این حد استرس واسه چیه. من بیبی چکم منفی شد اما میدونستم هفت روز باید از موعد پریود شدن بگذره ...

بستگی به زمان انعقاد نطفه داره برا من فردای موعدم بی بی جواب داد بعضی ها هم قبل از موعدشون بعضی ها هم که دیگر نطفه بسته شده دیرتر حتی تا 10 روز

خداراشکربه امیدبه دنیا اومدن یه بچه خوشگل ومامانی و....

عجله داری برو آزمایشگاه, این بیم و امیدها آدم رو پیر میکنن. من که طاقتش رو ندارم. دومی رو حامله شدم چنان از ناراحتی گریه میکردم کنار خیابون, همه فکر میکردن یکیم مرده. دیگه با کلی شک و دودلی نگهش داشتم. هر چند اصلا دلم نمیخواستش. 

هر دو تا حاملگیم بیبی چک روز موعد پریود منفی بود, آزمایشگاه مثبت بود. عدد بتای پایین رو که بیبی چک ن ...

مرسی عزیزم واااای دل اومد دلم ممنونم ازت

چون این ماه دارو مصرف کردم استرس دارم از بلاتکلیفی بدم میادشاید فردا رفتم آز بدم

عجله داری برو آزمایشگاه, این بیم و امیدها آدم رو پیر میکنن. من که طاقتش رو ندارم. دومی رو حامله شدم ...

عزیزم هدیه الهی بهترین چیزهاست پس نبایدشخص هدیه گیرنده از چنین هدیه ای ناراحت بشه.

2706