2733
2739

خداروشکر دخترم میخوره چون شیرم کمه کم کم تا شش ماهگی میخوام وزن بگیر تازه موز خورد له کردم با قاشق قشنگ دادم خورد ماشاالله بگید😁😁دکترا حرفای بی ربط زیاد میزنن خدا مواظب بچه ها هست منم با توکل به خدا خیلی زود شروع کردم به غذای کمکی

واقعا؟؟؟؟ببخشید دخترتون کی دنیا اومده؟

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فکر نکنم اشکالی داشته باشه فرنی چون نزدیک 4 ماهه ولی کاش موز ندی بهش البته ببین اگر مدفوع کردنش مشکلی براش پیش نمیاره یا آلرژی نداره، ولی بهتره سیب پوره کنی بدی بهش به جای موز

من دخترم خرداد دنیا اومده دیروز بهش ی قاشق اب دادم شوهرم دعوام کرد گفت زوده😐😐😐😑😑

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  

عزيزم علم جديد ميگه از ٤ ماهگي شروع كنيد .تحقيق كردن بچه هايي كه زودتر شروع ميكنن ،باهوش تر ميشن و خواب راحت تري دارن .عزيزم فرني و شيربرنج و حريره بادام و سرلاك برنج و گندم بده اشكال نداره .ناهارم آب قلم و ماهيچه بده .ولي به نظرم الان بستني نده .مواد نگه دارنده و كلي شكر و روغن داره 

2706