2777
2789
عنوان

بچه ها بدووووووید بیااااایید چااااالش 😊😊😊😉

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من موندم شوهرای شما چیکاره ان که میتونن جواب پی ام بدن؟؟🤔🤔 شوهر من وقتی میاد خونه ۱۴۵۷۹۹۰۰۹ تا پی ...

شوهر منم همینجوره با این تفاوت که اون 148080876 تا پیامو کلا نمیخونه وقت نداره😂😂😂

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
منم همینطور تو دلش میگه بنده خدا برو خدا شفا بده

والا ...یه وخ جواب میده میگه هروقت مردی زود بگو عملیاتِ جستجوی همسر جدیدو زودتر شروع کنم😂

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

یه چالش جدید دارم😐

به شوهراتون پیام بدید اسم یه مرد دیگرو بگید و بعدش بنویسیید دوست دارم😂😂😂

مثلا اگه اسمش غلامه پیام بدید بگید جعفر دوستت دارم

😂😂😂😂😂😂

به این میگن چالش 

2801