2733
2739
عنوان

تجربه سیپروترون کامپاند و pco کی داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8136 بازدید | 36 پست
خب بالاخره هر وقت اقدام کنی ممکنه دیر بگیره پی سی او باردار شدنو سخت میکنه چرا الکی وقت تلف میکنی هر ...

اره نمیدونسم جدیه بعد ک این عوارضو دیدم فهمیدم باید میرفتم متخصص . یدونه سقطم دوسال پیش داشتم خلاصه همه نگرانیا دست ب دست هم دادن

ببین عزیزم کیست داشتن باعث اختلال تو تخمک گذاری میشه واسه همین گفته اول کیستاتو خوب کن بعد من خودم ب ...

عزیزم خود استارتر داره میگه پی سی او هست پی سی او با کیست خیلی فرق میکنه چون درمان نداره نمیتونه منتظر بمونه خوب بشه بعد بچه دار شه کیست میره دیگه نمیاد پی سی او اینجوری نیست

تیکر تولد همسرمه دوستای گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم نمیخوام ته دلت رو خالی کنم ولی اگه پی سی او هستی چنتا کیست ساده نیست که با مصرف دارو حل بشه درمان نداره فقط با دارو میتونی کنترلش کنی این مشکل تا یائسگیت باهاته

اینا رو میگم چون احساس میکنم خیلی سر سری گرفتی و داری وقتتو بی خود با دکتر عمومی تلف میکنی

تیکر تولد همسرمه دوستای گلم
فقط یه سوال شما مطمئنید پی سی او هستید ؟یعنی سونو کردید بهتون گفتن تنبلی تخمدان یا پی سی او دارید؟یا ...

سلام ببخشیدمنم کیستم پی سی او هست کیست هازیادهستن خیلی ریز ۳ماه قرص ال دی خوردم بعددکترموعوض کردم الان سیپروبرام نوشته لطفاراهنمایی کنیدچیکارکنم