2733
2734

سلام خانوما من تازه عضو شدم ولی از خیلی وقت پیش نی نی سایتو دنبال میکردم واقعا بعضی تجربها بدردم خورد الانم احساس میکنم ب کمک احتیاج دارم چون ب هر کسی میگم سر در نمیاره من کیستهای ریز دارم یا همونpcoدکتز برام سیپروترون کامپاند و متفورمین نوشته و بهم گفته بود از روز اول پریود بخور ولی من تو نت سرچ میکردم نوشته بود از روز پنجم ! نمیدونم چرت گفته ینی دکتره؟ جلوگیزی هم نکردم واس اینکه قرص ضدبارداری میخورم . همش لکه ام و اکثر اوقات کمر درد دیگه اعصابم خورده لکه ایی ک فقط ب دسمال میاد نمیدونم این لکها نشونه های خوبیه یا نه . اگه تحربشو دارید بم کمک کنید لطفا😕

منم تجربه مو در مورد این قرص بگم دکتر بهم داد ماه اول خوب بود بسته دوم که شروع کردم لکه بینی داشتم ببخشید به خصوص یعد از رابطه دیگه کلی ترسیدم رفتم کولپوسکوپی ولی خداروشکر چیزی نبود قطع کردم خوب شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام گلم منم پی سی او هستم متفورمین رو مرتب مصرف کن هر روز 

ولی سیپردترون کامپاند رو حتما از روز ۵ پری بخور منم دقیقا عین شما لکه بینی داشتم الان خوب شدم

در ضمن گلم هر چه بیشتر جلوگیری کنی بچه دار شدنت سخت تر میشه ما پلی کیستیکا باید هر چه سریعتر بچه دار بشیم تا خدایی ناکرده بدون بچه نمونیم اگر شرایطش رو دارید برای بارداری اقدام کنید من تا قبل از اقدام لکه بینی داشتم بعدش بخاطر داروهایی که خوردم پریودم منظم شده لکه بینی ندارم شرایط بدنمم بهتره الهی شکر

تیکر تولد همسرمه دوستای گلم
2740
سلام گلم منم پی سی او هستم متفورمین رو مرتب مصرف کن هر روز  ولی سیپردترون کامپاند رو حتما از ر ...

اره دوس دارم اقدام کنم ولی دکتره گف چونpcoهسی ممکنه نگیره الان والا موندم چی کنم از یه طرف دلم میخاد بچه دار شم از یه طرف دیگه این pcoوامونده نمیدونم جلوشو نگی پ خطر داره یا نه 

من دوبار کیست داشتم ی بار کیستای ریزریز ی بار ی کیست بزرگ هر دوبار دکترم بهم همین سیپروترون و با متفورمین داد بعد از ی دوره مصرف کیستام کامل خوب شد از روز اول باید بخوری دکتر ب منم گفته بود از روز اول بخورم

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *