2733
2734
عنوان

مامانامیشه بیاین

48 بازدید | 7 پست

سلام دخترمن ۶ماه و۱۸روزشه.میخوام براش سوپ درست کنم.میشه بگین چطوریه و چقد باید بهش بدم و اب سوپ روبدم یا خود سوپ رو؟؟؟

تیکرتولدیکسالگی دخترنازم هلساجونمه😍😍😗😗❤💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول یه تیکه مرغ مثل رون مرغ رو با یه پیاز با هویج باکمی نمک بذار بپزه، وقتی پخت یه قاشق برنج با یه سیب زمینی کوچولو بندازتوش تا بپزه، بعد پیاز رو در بیار ، استخون رو هم جدا کن بقیه رو بریز تو مخلوط کن کامل میکس بشه اول سه چهار قاشق بده

دختر من هم رفلاکس داشت دکتر به من گفت غذاهاش رو با آب خيلي کم درست کنم و بهش بدم مي گفت غذاهاش بايد حالت خميري داشته باشه يعني مثله خميردندون باشه - چون غذاهاي آبکي رفلاکس رو تشديد مي کنه -   

از مقدار کم بايد شروع کني و سه روز ادامه بدي اگر حساسيت يا آلرژي نشون نداد سه روز بعد يه عامل تازه رو مي توني به غذاش اضافه کني مثلن روز اول برنج رو با آب گوشت بپز و بهش بده خيلي کم در حد دو يا سه قاشق تا سه روز همين رو ادامه بده اگر مشکلي نداشت روز چهارم مي توني به  آب گوشت و برنج يه مقدار سيب زميني اضافه کني و بهش بدي و همين رو ادامه بدي تا 15 قاشق   

اينها همش توصيه هاي دکتر بود به من اميدوارم براي شما هم  مفيد باشه   

2738