2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فکر میکردم ۲۰ سالگی چطوری میشم. بعد ۲۴ سالگی به یادش افتادم.😁🤣

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2738

همسر خوش تیپ وقدبلند....

قد خیلی بلند..😁😁😁😁

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞

آرزو داشتم پولدار شم برا مامانم یه ویلا بزرگ و خوشکل بخر و یه ماشین رنو ( اونموقع ها مامانم ماشین رنو پیکه دوست داشت)

الان بزرگ شدم سرکارم هستم ولی هیچ کدومو نتونستم براش بخرم

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

ارزو بودم یه ماشین خوشمل ابی داشته باشم که االان شوهرم خرید . یه همکلاسی داشتم  با نامرد معلمونن  شده شاگرداول کلاس چهارم بودیم  خیلی منو اذیت کرد  تا همین دوسال پیش خیلی تیکه میپروند خیلیم مغرور بود ارزو نکردم بیمره ارزو کردم به یه جادیگه و لی خدا جوابشو خوب دادها 

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
ارزو داشتم منشی دکتر بشم کفش پاشنه بلند پام کنم برم پرونده هارو نشون دکتر بدم    

چقد کم توقع بودیا.....همه دوس داشتن دکتر شن ولی تو منشی دکتر  

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2706