2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون...؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1158 بازدید | 39 پست
خدا از دهنت بشنوه 

والا به خدا. 

دایی من ایران زندگی نمیکنه. پسر دایی هام اومده بودن اینجا ساختمون سازی های ما رو میدیدن. میخندیدن و عکس مینداختن برن با دوستاشون بهمون بخندن  

به طور غریبی دنیا داره پر میشه از آدمهایی که کنترلی روی رفتار و زندگی خودشون ندارن، ولی شدیداً اصرار دارن رفتار و زندگی دیگران رو کنترل کنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا به خدا.  دایی من ایران زندگی نمیکنه. پسر دایی هام اومده بودن اینجا ساختمون سازی های ما رو ...

خدا خیرت بده یکم دلم اروم شد

🌷💮ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ💮🌷
2728
ای کاش شوهره من رفتگر بود ولی امریکا بود باهاش میرفتم

انشالله یهویی یه فرصت پیش بیاد برید و خوشبخت بشین 

منطورم رفتنشه..کارش مهم  نیست..دعوتنامه فرستاده؟

قرارشد سفارت ک بهم وقت مصاحبه داد سریع اقدام کنه تا تاریخ دعوتنامه نگذشته

2738
بی زحمت شوهره منم بفرستت پیشش.یکم ازم دور شه .ایمنی رو هم‌رعایت نکرد مهم نیست.    

😂😂😂😂😂😂

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706