2737
2739

بچم یه سالشه مادرشوهرمم هروقت دیده بالباس وچادرمشکی وحشت برش داشته اون روزم بغل شوهرم بوده می خواسته بغلش کنه دخترمم صورنش چنگ زده وجیغ کشیده که نمیام حالاچندبارازاون شب تکرارکرده وامروز شوهرم می خواست بوسش کنه می گفت نکن اون مادرت زده

وا چ بیشعوره ...من بودم میگفتم بچه ها ذات ادمارو میفهمن حتما دیده چ ذاتی داری اونجور کرده😉😉 سوای شوخی میگفتی وا مامان ب دل گرفتین؟؟ حقیقت چادر داشتین ترسیده .الکی میگفتی مامانمم اینجور میکنه گاهی .بچه است بزرگ بشه انقدر بوستون میکنه تا یادتون بره

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

احمقه احمق

گــــــرگ باش!                                             هیچی دیگ همین😐                                    منم ی جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی، ب من چ اصن مرغ باش...تخم بزار والا😐😂

دلش شکسته

پیرا دلشون نازکه

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
چندبارخودم ودختراش بهش گفتن بالباس مشکی نیاجلویه بجه گوش نمیکنه

گناه داره

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706