2733
2739

مادرانی که بچه تون خوش اشتها هستن، لطفا به منم بگید چیکار کنم پسرم غذا بخوره؟

یکساله اما وزنش ۷۵۰۰ هست.

زیر خط نمودار مرکز بهداشت هستش.

حتی هنوز نمیشینه. اما روی سینه می‌ره و همه جا رو میگرده، شکر خدا کاملا سالمه و هوشیار، اما هیچی تمیخوره، فقط شبا توی خواب شیر میخوره.

تو رو خدا بگید چیکار کنم تا غذا خوب بخوره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم حتما حتما ببر پیش دکتر تغذیه کودکان . 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
بله. توی خواب. هم شیر میخوره هم پستونک. بله وزنش خیلی کمه. مثل پر کاه میمونه

بهش پستونک نده در عوض غذای مقوی درست کن براش 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢

خانمی بده دست خودش من دخترم دو هفته بود دیگه اصلا غذا نمیخورد غذارو گذاشتم جلو خودش اروم اروم دوباره به غذا اومد خواستی بخوری برای حودتم بریز بشین کنارش بگو به به چه غذایی یا تو ظرف رنگی بریز ببین چه غذایی بیشتر دوس داره اونو بده سیب سرخ کن تو حین سرخ شدن نمک اضافه کن بذار جلوش نونو بده دستش 

اگه شیر خودتو.می خوره خودت هر روز تو رژیمت شیر رو میکس کن با مغزهای مختلف میل کن بذار شیرت غنی بشه ...پسته بادوم درختی گردو فندوق کنجد خرما موز ترو تمیز و خام بدون نمک رو با شیر میکس کن درست می شه 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

دختر خواهر من غذا نمي خورد مي زاشتش رو پاش به زور بهش غذا مي داد

ولي ماشالله هميشه وزنش بالا بود

انواع دسر با خامه رو درست مي كرد مي داد بخوره

يكيش موز بود و خرما و ماست پر چرب و خامه و بعضي وقت ها هم توت فرنگي 

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
وای عزیزم چقد‌وزنش کمه.غذا بهش نمیدی مگه؟؟؟

هر روز غذاهای متفاوت درست میکنم. نمی خوره، مثلاً یه قاشق میخوره، دیگه صورتشو بر می گردونه، فقط ناست، دنت، و بستنی دوست داره

2706