2733
2734

دلم خواست  

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من حالت عادي يه عالمه ترشك لواشك ميخورم  واي ب حال وقتي حامله شم

یکوقت ویارت می افته به شیرینی 😁😁 من قبلا دوست داستم شیرینی الان کمتر دوست دارم فقط تمر هندی و بعضی از قاراها

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2738
اخی عزیزم بارداری ؟

نه عزیزم  

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
منظورم اینه که بسته ای بیرونیا را میخورم میوه اس را دوست ندارم فقطم اون مارک که کشتی روشه ماله تایلن ...

آب جوش بریز توش همش بزن و با صافی هسته هاش جدا کن بعدش هم بزار تو یه ظرف پیرکس رو گاز تا ۲۰ دقیقه بجوشه و آب اضافش جمع شه بعد استفاده کن مطمین می شی که بهداشتی شده 

درمورد خودش هم نگران نباش تمرهندی خیلی خاصیت داره کلا بدن ضدعفونی می کنه

حالا من حالم بد ميشه حتي از لواشك  ويارم فقط پفك و چيزاي شوره

منم شوری دوست دارم ولی از ورمش میترسم تمر هندیم چون شوره میخورم میترسم فشار خون بارداری بگیرم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
منم شوری دوست دارم ولی از ورمش میترسم تمر هندیم چون شوره میخورم میترسم فشار خون بارداری بگیرم 

منم نبايد بخورم خيلي كم ميخورم حس ميكنم خيلي لاغر شدم نميدونم چرا

نیلا دختر ناز من
2706