2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کنسروش میکنم میذارم تو شیشه بجوشه بعدم تو یخچال 

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
2738

میتونی بزاری تو بخار پز

میتونی پوستش رو بکنی بزاری تو ابکش ابکش رو بزاری رو یه قابله ک توش ابه تا بخار پز شه.بعد ک پخت دونش کنی بزاری فریزر.یا از اول دون کنی بریزی تو ابکش

میتونی هم دون کنی بریزی تو اب تا بپزه ک میشه ابمز

بخارپز بهتره

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
با چاقد دون میکنم میزارم فریزر هربار بخوام ایتفاده کنم میپزم چون بپزی بزاری فریزر خاصیتش ازبین میره

خشک نمیشه؟خوب میمونه؟

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
کنسروش میکنم میذارم تو شیشه بجوشه بعدم تو یخچال 

تو شیشه هات چی میریزی؟اب؟

تو شیشه هات چی میریزی؟اب؟

آب و نمک و برای هر پنج بلال یه قاشق شکر بلالا تو این آب میپزم درمیارم دون میکنم میذارم فریزربرا پیتزا ذرت مکزیکی و اینا

من یک زنم از جنس شما  همسرم کارگر معمولی برای کمک خرج خودم و بچم گلدوزی میکنم خواهش میکنم پیجمو دنبال کنید قیمتام مناسبه حمایتم کنید واقعا نیازمندم .@maryamgoldozz76
2706