2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آز بتا ننوشت ببینی بتات بالا رفته یا نه؟شاید لقاح دیر انجام شده نگران نباش 

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
2738

متاسفم عزیزم. منم این تجربه رو داشتم، در هفته ده گفتن قلبش نمیزنه و رشدش متوقف شده. امیدوارم به راحتی دفعش کنی و بارداری بعدی بهترین ایام بشه برات

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

پوچ بوده؟  حتما قلبش تشکیل نشده

عزیزم منم همچین سقطی داشتم بارداری بعدیت تکرار نمیشه اصلا نگران نباش

😢😢😢 

من الان نی نیم تو 14 هفته و سالمه...

انشالله بارداری بعدی

من میتونم دنیامو تغییر بدم...  

دکترت جنین رو دید تو سونو؟

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

تو تاپیکای قبلیت زدی بعد سه تا سقط عزیزم اول دنبال درمان باش بعد اقدام کن اینجوری از لحاظ جسمی و روحی داغون میشی شاید نیاز باشه از اول بارداریت هپارین بزنی شاید مشکل ژنتیکی باشه

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2706