2737
2739
عنوان

استرس بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 21 پست

الکی بهشون بگو شوهرم گفته سال دیگه حتما باید مسافرت خارج بریم،بچه بعد مسافرتمون میخوایم بیاریم،،انشاالله تا اونموقع باردار میشی و میگی دیگه یهویی شد سفرمونم فعلا باید کنسل کنیم

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪
اون شیش ماه زیر نظر دکتر بودم ازمایشام همه عادی بود فقط سونو دکترم ننوشت گفت زوده قرص اهن و ویتامین ...

وا،، اصل کار سونوی که عزیزم

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من  هفده ماه نازایی داشتم کلی قرص و امپول و سونو،،دکترا قطع امید کردن دقیقا دوماه بیخیال شدم و ...

خدا برات نگهش داره عزیززززم...خودمم حس میکنم از اسنرسه چون وقتی استرس دارم بی نهایت پریودیم بهم میریزه چندروز لکه بینی دارم سه روز خون ریزی باز لکه بینی

وا،، اصل کار سونوی که عزیزم

بهم گفت همه چیت عادیه بعد شیش ماه اگه خبری نبود برو سونو....ک بعدش دعواها پیش اومد اصلا نرفتم...الان میخوام برم ی دکتر دیگه...ولی هی همش باخودم میگم شاید زوده چون اینجا بهم مرخصی بارداری ک نمیدن و غیراین سرمو با نجات غریقی شنا هم گرم کردم اونم ی سال طول میکشه...تکلیفم با خودم معلوم نیس

2728
الکی بهشون بگو شوهرم گفته سال دیگه حتما باید مسافرت خارج بریم،بچه بعد مسافرتمون میخوایم بیاریم،،انشا ...

🙃فعلا از ترس شوهرم جرات ندارن خیلی چیزی بگم فقط تنها ک گیرم میارن حرف میزنن

ايندفعه بگو من گفتم تصميم به بچه دار شدن دارم به زودي نگفتم كه اقدام كردم حالا تازه رفتم سر كار فعلا ...

اره همینو گفتم بهشون ولی مگ فایده داره برا مردمی که دلشون میخواد همه چیه زندگیتو بدونن...خیلی سخته فکر نکردن به حرفای صدمن یه غاز