2737
2739
عنوان

کیست هموراژیک

361 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من کیست هموراژیک خونی دارم ۲/۷میلی یماهه قرص جلوگیری میخورم دارو گیاهم کنارش استفاده میکنم این ماه میخام اقدامـکنم برای بارداری به نظوتون کیستم دفع شده وبارداری صورت میگیره خسته شدم چندماهه دارم رعایت میکنم لطفا راهنماییم کنین

باید سه دوره قرص بخوری دوست منم سه دوره خورد . بعد باید بری سونو که معلوم بشه از بین رفته یا نه  ...

اخه من دارو گیاهیم خوردم شوهرم خیلی عجله داره زودتر بارداربشم دیگه موندم چکارکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم الان اوضاع تورو دارم چکار کردی؟

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
2728
سلام قرص سیپتروترون کامپاند ی دوره مصرف کردم با دارو گیاهی برطرف شد ولی هنوز باردار نشدم

من رفتم سونو بجای اب شدن یکی دیگه هم در اوردم بهم اچ دی داده

ب مامانمگفتم لااقل هفتاد هشتاد درصدخوشگلیه دنیا ب خاطر توعه خندید شد ۱۰۰درصد😍امیدوارم منم زودتر مامان بشم هرکی خوند برام دعا کنه منم حس مادری رو تجربه کنم❤
لعنن به این انتظار چقدر دنیا سخته واقعا دردسررداره همه چی

اره واقعا خسته شدم 😭

2738