2737
2734

چرا ما زنا وقتی از دوران مجردی شوهرامون میفهمیم که کسی رو میخواسته ولی قسمت نبوده ناراحت میشیم میریم تو فکر با اینکه اون زمان اصلا همو نمیشناختیم تو زندگیشون نبودیم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که اصلا ناراحت نمیشم موقعی ایی هم که با شوهرم دوس شدم گفتم اگه هنوز کارای جووینتو نکردی شیطنت نکردی برو انجام بده

من از اولشم مردی میخواستم که کلا همه غلطاشو انجام داده باشه بعد بیاد سر زندگی 

که خدارو شکر همچین مردی هم گیرم اومد

2731

وای منم اینجوریم یکی از خاستگارامو دقیقا به خاطر اینکه قبل من رفته بود جای دیگه خاستگاری ردش کردم البته بگما ایشون رکورد زده بود و ده یازده جا رفته بود و بعد اومده بود به من می گفت من از اول تو رو می خواستم

2738

من که خبر نداشتم

تا اینکه تو یه دعوا، مادرشوهرم برای چزوندن من گفت بدبخت شوهرت قبلا نامزدت داشته. خیلی هم میخواستش. فکر نکن عاشق توعه و...

بره گمشه

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
واقعا؟ یعنی خودش هم نگفت؟

نه

البته من عکس دختره رو تو گوشیش دیده بودم

به روش هم اوردم

پاک کرد

ولی فکر نمیکردم جدی بوده باشه که ننه ش زحمتش رو کشید و گفت جدی بوده

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)
مردا که نمیان بگن قبلا کسی رو میخواستن. یا دوست بودن یا نامزد بودن یا رفتن خواستگاری بابا دختر نذاشت ...

دقیقا

همیشه میگفت عشق اول و اخرم تو بودی

حالا کی باقی عشقاش برملا بشن الله اعلم  

من که اصلا ناراحت نمیشم موقعی ایی هم که با شوهرم دوس شدم گفتم اگه هنوز کارای جووینتو نکردی شیطنت نکر ...

ببخشید عزیزمزاحمت شدم یه سوال داشتم ،من باپسری درارتباطم وقصدمون ازدواجه وچون تو دوران دوستی هستم اصلابرام مهم نیست ک دوست دخترداره ومیدونم ک داره ولی مشکل اینجاست ک بیشتر بادوست دخترش وقت میزاره و بهم پیام میدن ولی ب من هفته ای یبار دوبار پیام میده واین موصوع منو رنج میده بنظرتون بهش بگم ک کم پیام میدی یا اصلا چیزی نگم وغر نزنم؟لطفا یکم راهنمایی کنین مرسی

ببخشید عزیزمزاحمت شدم یه سوال داشتم ،من باپسری درارتباطم وقصدمون ازدواجه وچون تو دوران دوستی هستم اص ...

عزیز دلم اینو ردش کن بره گمشه وقتی باتوعه چرا با یکی دیگست اگه مردی اهل زندگیه همه غلطاشو میکنه بعد دیگه فقط با خوده خودته

2706