2733
2734
عنوان

نه بی غیرتیست و نه خجالت آور ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4044 بازدید | 303 پست
من وقتی مجرد بودم، محبت زن و شوهر در جمع رو خیلی زشت میدونستم... ولی بعد ازدواج فهمیدم متاهلایی ...

همه ب این صورت نیستن عشق واقعی با تظاهر فرق داره

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلوی جمع را می گم خوشمل چطوری این قدر پست زدی

منم  جلوی جمعو میگم 😜

ازونجا که یکساله عصوم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728
 من همیشه این مشکلو با شوهرم دارم همش بهش میگم وقتی همه جمعیم مخصوصا با فامیلاش میگم منو ببوس ل ...

😂😂😂 اخی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا اجازه نه، اجازه به منم زور میاره ولی خب هماهنگ کنی بری خیلی بهتره، شوهرم میگه اجازه نگیر ولی م ...

اینم میشه 

اما حرف ایشون خیلی زشت بود 

خیلی هاهستن باتوجه به شرایط زندگیشون اجازه میگیرن 

این توهین به شخصیت پاک خیلی ها هست 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
 من همیشه این مشکلو با شوهرم دارم همش بهش میگم وقتی همه جمعیم مخصوصا با فامیلاش میگم منو ببوس ل ...

توخونه بوستون میکنن

حالاا

به نظرم واقعاچیزهای دیگهمهم 

یک بندهخدای میگفت همسرم ومادرهمسرم جلوی جمع کمتراز جان بهم نمیگن 

اما درخفاخونم وتوشیشه میکنن خخخ

چقدر ناراحت میشم 

چقدر افسوس میخورم  

اون از تایپکی شبیه به این که دیروز زده شد و نظر ها همه مخالف بود و این از این ! 

نیلای جان ؛ این جاافتادگی خیییییلی زمان میبره و این برای یک کشور عقب مانده ؛ زیادیه ! 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740
توخونه بوستون میکنن حالاا به نظرم واقعاچیزهای دیگهمهم  یک بندهخدای میگفت همسرم ومادرهمسرم جل ...

وای عزیزم تو چرا حرص میخوری 

فکنم از اون عقب افتاده های روستایی باشی ک انقد پیشت زشته

بچه های شهر اپن مایندن

من شوهرم جلوی بقیه بوسم کنه خجالت میکشم .

ولی یکی دو بار اتفاق افتاده ...با اینکه شوهرم .خیلی ادم سرسختی به نظر میاد و همه فکر میکنن محبت کردن بلد نیست ...

یه بارم جلوی همه محکم بغلم کرد و دو سه بار دپر خودش چرخوندم ..انقد قرمز شدم که نگو 

وای عزیزم تو چرا حرص میخوری  فکنم از اون عقب افتاده های روستایی باشی ک انقد پیشت زشته بچه های ...

باشما بااین نوع حرف زدنتون صحبتی ندارم 

اصالت هرکس ازنوع حرف زدنش میشه متوجه شد

من پدر شوهرمم همیشه  جلوی ما و بقیه ی بچه هاش مادر شوهرمو بوس میکنه .الته سرشو میبوسه ..بازم خوبه .بچه هاش هم ازش یاد گرفتن که محبت کنن ..بر عکس خانواده ی خودم که اصلا از این خبرانیست 

2706