2737
2734
عنوان

نه بی غیرتیست و نه خجالت آور ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4044 بازدید | 303 پست

تو خونش زیبایی زنش رو ستایش کنه

نه جلو مرد و زن.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

من ک اصلا نمیپسندم...مگه تو همین سایت ندیدین خیلیا شزایط ازدواج ندارن.و پر از نیازن..چرا باید جلوی کسی مسایل اتاق خوابی رو به جلوه بگذاریم..میمیریم اگ نبوسیم؟بجاش احترام بذاریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش این تابوها بشکنه،کاش به جای زشتی عادت به دیدن زیبایی ها بکنیم

لایک

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728

لزوما ستایش زیبایی یک خانوم باید جلوی همگان باشه؟

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
یکی بیاد زیبایی منو‌ ستایش کنه    

ماچ موچ.

ایییی زیباااااا... ایییییی پامادور... 😂😂😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2740
نه بی غیرتیست نه خجالت اور ولی هرچیزی جایی داره ستایش زن ادم چه نیازی هست جلوی بقیه باشه

والا😂😂

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
من ک اصلا نمیپسندم...مگه تو همین سایت ندیدین خیلیا شزایط ازدواج ندارن.و پر از نیازن..چرا باید جلوی ک ...

قرار نیست جلوی کسی رخت خواب پهن کنیم ولی بوسیدن و عشق ورزیدن قشنگه 

حتی روانشناسا میگن والدین عشق ورزی رو جلوی بچه ها انجام بدن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
اصلا عشق ورزیدن زشت نیست دوست من  همونطور که مردم بطور عادی ب صحنه اعدام نگاه میکنن باید دیدن ...

ما دیدن صحنه اعدام هم عادی نمیدونیم براچی نگاه کنیم

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....
2706