2733
2734
خب شما یه عجیب بگو ❤

الان عجیب اینه که یه پسر سی ودوساله با یه دختر سی ساله ازدواج کرده الان این عجیب تلقی میشه چونکه درحالت عادی یه پسر سی ودوساله با یه دختر بیست ساله باید ازدواج کنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برادر من 16 سالش بود ازدواج کرد همسرش هم 15 سال یه سال بعدم بچه دار شدن برادرم الان 25سالشه و یه پسر ...

خو اینکه خوبه وقتی پسرش بزرگ بشه برادرتون هنوز جوونه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731
برادر من 16 سالش بود ازدواج کرد همسرش هم 15 سال یه سال بعدم بچه دار شدن برادرم الان 25سالشه و یه پسر ...

چرا اینقدر کوچیک هنوز دبیرستانی بوده

آرزویت را برآورده می کند همان خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند....

ازدواج یک اقای مکانیک(مکانیک تجربی نه مهندس مکانیک)با یه دختر خانم دانشجوی پزشکی  البته سالهای قبل این اتفاق افتاد و اخیرا جدا شدن و دلیل اصلیش هم اختلاف شغل و تحصیلات نبود ولی خوب همون موقع هم خیلی عجیب بود 

حال متکلم از کلامش پیداست
2738

ازدواج یه پسر بور و سفید ۲۰ساله با یه دختر سبزه تند با پوست جوش جوشی و سن ۳۵🤔

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.

ازدواج یه پسر خیلی خیلی لاغر و ریزه میزه با یه خانم هیکلی که حدود 18سال ازش بزرگتر بود و چهره خیلی شکسته ای هم داشت ...برام تا الان عجیب ترین بوده 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 
خو اینکه خوبه وقتی پسرش بزرگ بشه برادرتون هنوز جوونه

آره واقعا  خیلی خوبه فکر کن اومد به بابم گفت بابا من عاشق شدم زن میخوام نمی خوام گناه کنم بابام هم ریلکس گفت باشه ولی مامانم خیلی گریه کرد پسرم کوچیکه گناه داره ولی الان ماشالله خیلی خوشبخت هستن هنوزم عاشق

آره واقعا  خیلی خوبه فکر کن اومد به بابم گفت بابا من عاشق شدم زن میخوام نمی خوام گناه کنم بابام ...

بترکه چشم حسود ایشالله خوشبخت تر هم بشن یه اسپند دودشون کنید چشام شور نباشه  البته اگه مشکلات زندگی پیرشون نکنه به هرحال هرکی توی یه سن وسالی ممکنه ازدواج کنه

ولی من مجردم  خیلی خوشحالم از اینکه هیچ کدوم از مشکلات دوران متاهلی رو ندارم

بترکه چشم حسود ایشالله خوشبخت تر هم بشن یه اسپند دودشون کنید چشام شور نباشه  البته اگه مشکلات ز ...

ممنون انشالله . البته متاهلی حس خوبم کم نداره داشتن یه همدم البته من خودم نیمه متاهلم عقد کردم شما هم انشالله خوشبخت بشین

ممنون انشالله . البته متاهلی حس خوبم کم نداره داشتن یه همدم البته من خودم نیمه متاهلم عقد کردم شما ه ...

ممنونم از اینکه برام خوشبختی رو خواستید 

ایشالله زندگیتون پرخیروبرکت باشه 

2706