2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخی عزیزم هنوز زوده منم ۲۲روز از پریم میگذره ولی جرات ندارم برم سنو میترسم البته شاید فردا رفتم

عزیزم به سلامتیی☺️☺️ شما هم رحمت داغه؟؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
۲۷ مرداد اخرین پری بوده سیکلم ۲۷ روزه هستش ۸ شهریور تخمک گذاری داشتم  باید ۲۲ ام پری میومد&n ...

من اینجوری اطلاعات ندارم.به مطب دکتر زنگ بزنی راهنمایت میکنه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
2731
عزیزم اخه ما ک هفته رو با اول پریود حساب میکنیم چرا تو سنو ی چیزه دیگه نشون میده؟

شما روز دقیق تشکیل جنین رو که نمیدونید

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
من اینجوری اطلاعات ندارم.به مطب دکتر زنگ بزنی راهنمایت میکنه

ممنون عزیزم

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
عزیزم اخه ما ک هفته رو با اول پریود حساب میکنیم چرا تو سنو ی چیزه دیگه نشون میده؟

عزیزم تو سایت دو هفته قبل از تخمک گذاری هم حساب میکنن 

در واقع از اول آخرین پری حساب میکنن

در صورتیکه اصل سن بارداریت از یک هفته بعد از تخمک گذاریت حساب میشه که لقاح انجام شده تو سونو اون رو نشون میده 

اونطوری من دو هفته هستم و از پری حساب کنم ۴ هفته ام

الان زوده برای سونو رفتن من

2738
خب از دکترت بپرس ..من‌ازش خواستم معاینه کنه وقتی دید گفت عفونته با اینکه بو هم نداشت  بهم دارو ...

رفتم دکتر گفت عفونت گفت اگه دردت خوب نشد بیا بیمارستان احتمال زایمان زودرس داری😭😭😭

🤍
2706