2733
2734
عنوان

رفتم دکتر ژنیتیک واسه تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 16171 بازدید | 130 پست
عزیزم واس رژیم نرو هرچی دکتر بگه همونه ک تو نت هم پیدامیکنی بعد از رژیم واس دارو و سونو و اینا برو&n ...

کاملا با صحبت شما موافقم رژیم دکتر منم دقیقا همون چیزهایی بودش که توی نت تحقیق کرده بودم، بنظر منم دکتر رفتن فقط واسه سونو و داروهای لازم مفیذه

چطوری تاپیکو بعدا پیداش کنم راهنماییم میکنید

بزار علاقه مندی هات بعد برو تو نی نی سایت من پیدامون کن گلم

منم گوگولی مگولی😍 منم نون تنوری 😋منم نعنا وریحون😝 منم گل توی گلدون😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کمک میکنه مطمئن باش😍

ممنون گلم دعام کن سرزایمانت هم دعام کن دلم خیییلی پسر میخواد خوهر شوهرام دارن جاریم داره پزشو میدن پز نداره ولی من عاشق پسر بچه هستم 

منم گوگولی مگولی😍 منم نون تنوری 😋منم نعنا وریحون😝 منم گل توی گلدون😁
کاش میپرسیدی😜ما هم میرفتیم

خودم دو تا دختر دارم.سر دختر دومم دتر رفتم ولی دکتر زیاد معروفی نبود.خیلی دوست دارم ادرس دکتر شون رو گیر بیارم ولی فامیل دور هستن رودروایسی شدید دارم باهاشون.

2738

من نمیخوام دلسردت کنم ولی اینا همش کشکه چون من اشنامون که متخصص هست گفت اینا الکیه و شانسی مالی یکی میشه مال یکی نمیشه.حتی من دوستم مرتب لبنیات میخورد الان جغت بچش پسره.فامیلمونم که این همه هزینه کرد و رفت تهران شد دختر.بسپار به خدا و از خدا بخواه.مردی که کوروموزم y نداره هر چی هم رژیم بگیری پسر نمیشه یا بر عکس.

من نمیخوام دلسردت کنم ولی اینا همش کشکه چون من اشنامون که متخصص هست گفت اینا الکیه و شانسی مالی یکی ...

اره درست میگن مهم ترینش نطفه مرده که اگه ظعیف باشه باید قویش کنی رژیم زیاد مهم نیست.چون من چهار ماه گرفتم بازم دختر شد

2706