2733
2739
عنوان

لکه بینی بعد رابطه در بارداری

9356 بازدید | 14 پست

سلام . دیشب ک رابطه داشتم همون موقع واژنم یخورده سوز گرفت

صبح ک بیدار شدم لباس زیرم لکه بود. دستشویی هم که رفتم چند قطره لکه قهوه ای اومد.

بعدش پد گذاشتم ولی روی پد هیچی نیومد

ولی هر وقت دستشویی میرم لکه قهوه ای میاد. البته کمتر شده

درد هم اصلا ندارم

چیکار کنم نگرانم

توروخدا یچیزی نگین که نگران تر بشم

دلداریم بدین. کیا اینطوری بودن؟ 

تا کی طول کشید دکتر برم؟

حتما برو پیش دکترت 

دیگه رابطه هم نداشته باش واژینال ، تا میتونی کمش کن یا قطعش کن 

فرزندم،ازملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم.امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد. روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی    خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز. روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزهادارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بخاطر نزدیکه که داشتی.چون موقع ارگاسم خون رسانی به رحم بیشتر میشه و ممکنه این خون ها ریزش پیدا کنن.محظ احتیاط دکتر برو.چند هفته ای؟؟؟ دخول داشتی؟؟؟؟ منم باردارم بعد رابطه البته اونم سطحی هم لک بینی دارم

2731

من دکترم تا ۳ماه اجازه رابطه بهم نداده ،البته من ivf بودم،ولی اگر میتونی با ماما یا دکترت تماس بگیر ،فردا برو دکتر،ممکنه یکم فشار اومده باشه احتمالا آمپول و شیاف پروژسترون میدن

چیزی نیست ان شالله شما دوره خطرت تقریبا گدشته

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
2738
خودم میدونم ربطی به رحم و بچم نداره چون دیشب یخورده داخل واژنم سوز گرفت بنظرم از همون لک میاد

منم این مشکل واسم پیش اومد البته یکم فرق میکرد، بعد دوروز رابطه ی ترشح قهوه ای ازم خارج شد لک ندیدم، دیگه هم ندیدم، به ماماگفتم گفت اگر به خونریزی ودرد نیوفتی اشکال نداره، گفت استراحت وشیاف بزار

برام دعا کنید😔 نگرانم

سلام عزیزم ببخشید منم هفته هشت هستم الان 

بعد نزدیکی لک بینی دارم انتهای ادرارم اب خون میاد 

الانم همه جا تعطیله . شما خوب شدین ؟

سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار
سلام عزیزم ببخشید منم هفته هشت هستم الان  بعد نزدیکی لک بینی دارم انتهای ادرارم اب خون میاد&nb ...

سلام گلم

اره من خوب شدم نگران نباش

یکی دو روز که گذشت دیدم لکش کمرنگ تر شد . یک بار هم شیاف پروژسترون گذاشتم کلا قطع شد

البته من خون قرمز نبود. لک قهوه ای بود

سلام من الان۱۴ هفتم تموم شده ولی نتونستم برم دکتر فقط یه بار رفتم سونو بعد رابطه لکه داشتم چند قطره اولین باره که اینجوری شدم هر جا هم میخوام دکتر برم تعطیلهیا میگن نیا نمیشه 

الان من چی کار کنم

باید بگم شما خیلی گلی ولی تو باغ من برا تو جایی نیست 
2706