2752
2734

هشت رووووز😲😲😲😲😖😖😖😖

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
وای من تحمل ندارم ..

عزیزدلم کی میزایی😍😍😘😘

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

ما تا حالا انقدر طول نکشیده قهرامون ولی مثلا نیم ساعت یا یک ساعت بشه میرم تو بغلش گریه میکنم،میگم طاقت ندارم با هم اینطوری باشیم دارم دیوونه میشم.اونم ارومم میکه و...

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍
نهایتا دو هفته دیگه 😍😘

ای جونم انشالله بسلامتی زایمان راحتی داشته باشی الاهی 😍😍

اگر یادت موند موقع زایمانت بچه های شب مشینی روهم دعا کن من واللخصوص مهسا که دامنش سبز بشه😍😍😍

من از دیشب قهر بودیم امروز تا۵سر زمین بود بعدمک اومد داشتم کار میکردم الان ک تموم شد رفتم یه عالمه گازش گرفتم اشتی کردیم عقده هامم ریخت

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2706