2737
2734
عنوان

باردارى با لوله سمت راست

| مشاهده متن کامل بحث + 6495 بازدید | 40 پست
جنسیتو مرد تعیین میکنه ن تخمک زن

نه جنسیت رودوطرف مشخص میکنه گرم بودن رحم وزمان تخمک گذاری رحم هم تاثیرداره.بیشترتخمک هایی که ازتخمدان راست آزادمیشه جنسیتش پسره.البته بیشترش نه همش

نه جنسیت رودوطرف مشخص میکنه گرم بودن رحم وزمان تخمک گذاری رحم هم تاثیرداره.بیشترتخمک هایی که ازتخمدا ...

نه عزیزم زن فقط کرموزوم xرو داره و مرد کرموزوم xوyوقتی دوتا xکنار هم باشن دختر میشه وقتیxyباشن پسر میشه تعیین جنسیت بامرده

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه گلم هیچ قانونی نداره ممکنه چندبار پشت هم از یه تخمک تخمک آزاد بشه من خودم کلا فقط لوله راست دارم ...

چه بعد، من فكر ميكردم يك ماه چپ تخمك ازاد ميكنه يك ماه راست . يعنى هر ماه بايد سونو بدم كه معلوم بشه ؟؟

چه بعد، من فكر ميكردم يك ماه چپ تخمك ازاد ميكنه يك ماه راست . يعنى هر ماه بايد سونو بدم كه معلوم بشه ...

خب چرا اینکارو میکنی خب اقدام کن چرا سونو بدی🤔🤔🤔

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
من لوله چپم کاملا مسدوده ایندفه باهمون لوله راست باردارشدم وپسرهم هست ولی بنظرم ربطی نداره جنسیت رو ...

شما چطورى از لوله راست باردار شدى ؟؟ قبلش اصلا سونو ندادى كه ببينى كدوم تخمدان تخمك ازاد ميكنه ؟؟

خب چرا اینکارو میکنی خب اقدام کن چرا سونو بدی🤔🤔🤔

ببين من لوله چپم چسبندگى داره ، عكس رنگى هم گرفتم ولى بازم بطور كامل رفع نشد، مشكل اينجاست كه لوله چپم بطور كامل بسته نيست و ممكن از لوله چپ باردار بشم و باردارى خارج از رحم بشه 

2738
اره هر ماه از یه تخمدان انجام میشه تخمک گذاری ماه بعد اقدام کن چرا لوله نداری چجوری تخمک تولید میشه ...

ربطى به پريودى نداره. من يك بار سقط داشتم و يك بار هم ep شدم همون باردارى خارج از رحم 

واسه همين لوله چپم اسيب ديده ، با عكس رنگى هم كامل باز نشد 

یعنی این روش ودکتر واستون تجویز کرده؟

كدوم روش؟؟ من چون لوله چپم مشكل داره بايد از لوله راست باردار بشم همين 

و بايد زمانى اقدام كنم كه تخمدان راست تخمك غالب داشته باشه 

كدوم روش؟؟ من چون لوله چپم مشكل داره بايد از لوله راست باردار بشم همين  و بايد زمانى اقدام كنم ...

ایکه هرماه سونو بدید دیگه گلم اینجوری سخت نیست؟نشنیده بودم اینجوری تا حالا خب باید چسبندگی لوله چپ درمان بشه اینجوری تا کی باید سونو بدی🤔🤔🤔

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
که هرماه سونو بدید دیگه گلم اینجوری سخت نیست؟نشنیده بود اینجوری تا حالا خب باید چسبندگی لوله چپ درما ...

دكتر به من گفت يك ماه تخمدان چپ و ماه ديگه تخمدان راست تخمك ازاد ميكنن 

گفت لازم نيست هر ماه سونو بدى . ٢ ماه انجام بدى دستت مياد 

ولى الان شما گفتيد كه واسه من چند ماه تخمدان چپ تخمك داشته بيشتر نگران شدم 😕

دكتر به من گفت يك ماه تخمدان چپ و ماه ديگه تخمدان راست تخمك ازاد ميكنن  گفت لازم نيست هر ماه س ...

وا من سه تا دکتر رفتم بعد از خارج رحمی منم اینجوری فکر میکردم ولی دکتر گفت هیچ ربطی نداره هیچ قانون خاصی هم نداره میخوای پیش یه دکتر دیگه هم برو

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
2706