2726
عنوان

باردارى با لوله سمت راست

6437 بازدید | 40 پست

چه ها من بايد از لوله راست اقدام كنم واسه باردارى. اين ماه كه سونو رفتم يه فوليكول ٢٤ تخمدان چپ داشت و يه فوليكول ١٠ تخمدان راست .دكتر گفت اين ماه تخمدان چپ تخمك غالب داره ماه ديگه اقدام كنم . ميخوام بدونم الان ماه ديگه حتما تخمدان راستم تخمك غالب داره ؟؟؟ يا حتما بايد برم سونو مشخص بشه؟ ميخوام بدونم اين تخمك گذارى مرتب انجام ميشه يك ماه سمت راست و يك ماه سمت چپ؟؟

مگه غالب و مغلوب چه فرقی میکنه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اره هر ماه از یه تخمدان انجام میشه تخمک گذاری ماه بعد اقدام کن چرا لوله نداری چجوری تخمک تولید میشه پس و چجوری میاد ینی هر ماه پریود میشی؟ 

با خدا باش و پادشاهی کن بی خدا باش و هر چه خواهی کن 😉
جنسیتو مرد تعیین میکنه ن تخمک زن

پس ینی چی  غالب بود؟ 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
با یه لوله خیلی سخت انجام میشه شما از پایان پری تا پری بعد یک شب در میون حتماباید اقدام داشته باشی ا ...

یکی بگه غالب باشه چی میشه

یعنی توانایی باروری داره میگن فولیکول غالب اسمشه

اهان اخه گف دکترم‌ماه پیش با سونو دید گف غالبه دست نگه دار  ماه بعد اقدام کن

نه گلم هیچ قانونی نداره ممکنه چندبار پشت هم از یه تخمک تخمک آزاد بشه من خودم کلا فقط لوله راست دارم موقع اقدام برای دخترم چند ماه تخمک چپم ازاد میشد دوماه پشت همم از راست که باردار شدم اخه چپم لوله ای نداشتم که لقاح صورت بگیره

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
اهان اخه گف دکترم‌ماه پیش با سونو دید گف غالبه دست نگه دار  ماه بعد اقدام کن

شاید سایزش زیاد بزرگ بود یا کوچک چون الان دیدم تو نت بهتری سایز فولی بین ۱۸تا۲۴میلی

خدایا شاد کن هرانکس که دلش شادنیست
2706