2737
2739

میخوام بدونم درس روانسنجی رو کتاب راه بگیرم یا خود کتاب اصلی کافیه؟

حالا راه یا طلایی فرق نمیکنه. فقط میخوام بدونم کتاب درسی کافیه یا کمکی داشته باشم بهتره؟

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کتاب اصلی رو بگیر  روانسنجی آسونه

میگن کار عملی داره. 

آخه من اصلا نمیخوام‌برم سر کلاس. باز هم کتاب اصلیه کافیه؟ نمره هام تا حالا خوب بوده.

شیکترین و خوشقیمت ترینها رو واستون اوردم. فالو کنید تخفیف بگیرید پیجمه 👈  sarr_poosh@
میگن کار عملی داره.  آخه من اصلا نمیخوام‌برم سر کلاس. باز هم کتاب اصلیه کافیه؟ نمره هام تا حال ...

دروس عملی رو باید حتما بری سر کلاس چون ۲۰ نمره داره و واسه نمره نهایی با میانترم و نمره امتحانت جمع میشه(مگر اینکه اگر نمیتونی بری با استادت صحبت کنی)

کار عملی که ربطی به کتاب نداره در هرصورت کتاب اصلی کافیه

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
دروس عملی رو باید حتما بری سر کلاس چون ۲۰ نمره داره و واسه نمره نهایی با میانترم و نمره امتحانت جمع ...

ممنون. در مورد آسیب شناسی ۱ چطور؟ اونم کتاب اصلی کافیه؟

2738
دروس عملی رو باید حتما بری سر کلاس چون ۲۰ نمره داره و واسه نمره نهایی با میانترم و نمره امتحانت جمع ...

میشه کدوم شهر هستید؟ ممکته من شماره شما رو داشته باشم هر وقت سوالی داشتم ازتون بپرسم؟

کجا رفتی عزیزم. بیا لطفا پستهای قبلیم رو جواب بده. ممنونم

ممنون. در مورد آسیب شناسی ۱ چطور؟ اونم کتاب اصلی کافیه؟

تا اونجایی که یادم میاد یکم سنگینه نمیگم سخته ولی خب بستگی داره چقدر براش وقت بذاری اگر خواستی میتونی راهش هم بگیری که تست هم زیاد بزنی

نمونه سوال هم برای هر درسی یادت نره حتما بزن

من مشکلات را حل نمی کنم , من افکارم را درست می کنم ، سپس مشکلات خودشان حل می شوند. (لوییز هی)
تا اونجایی که یادم میاد یکم سنگینه نمیگم سخته ولی خب بستگی داره چقدر براش وقت بذاری اگر خواستی میتون ...

شما فارق التحصیل شدی؟