2737
2734

مادرشوهرمنم همیشه به شوهرم‌میگه زنت خوشگله

البته همیشه بلافاصله میگه بیرون‌ نرید خطرناکه یه وقت به خاطر زنت بلا سرتون میارن

یکی از ترفنداش اینه واسه اینکه کمتر خرج کنیم😬

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
فدای سرت به درک که باهات رفت و آمد ندارن خیالت آسوده س

بچهام دوست دارن من برم بهاشون خونه پدربزرگ خیلی التماسم میکنه پسرم میگه مامانی توهم بیا اونجا نمیدونه مادربزرگش راهم نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اقوام که تعریف منو به مادرشوهرم میکنن اصصصلا هیچی به شوهرم نمیگه فقط تعریف جاری سیا سوختمو میکنه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2731
2738

ولى واقعا مادرشوهرم همىشه مىگفت تو خىلى خوشکلى تا اىنکه جارى دار شدم.چون از فامىلشان بود و شونزده سالشه مىگه هنوز  معلوم نىست شاىد بزرگ بشه خوشکل بشه با اىنکه واقعا تا الانچند نفر تو روى خودم بهش گفتن چقد عروست زشته

مگه نمیگم لایک نکن خواهر من😤😤😤😤