2737
2734
عنوان

عاشورا رفتم قم

2406 بازدید | 39 پست

بچه ها عاشورا رفتیم قم با اینکه خیلی شلوغ بود ولی ی حس خوبی داشت ی تکیه داشت ب اسم چهل اختران ک خیلی طویل بود و خاص عزاداری میکردن،اونجا دوستاي نی نی سایتی رو هم دعا کردم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

@لواشک_آلبالو    

خیلی یادت کردم

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چهل اختران چهل امامزاده داره

بله ی امامزاده بود ک مقبره چهل نفرشون بود رفتیم، کنار موسی مبرقع علیه السلام

قبول باشه عزیزم من پنج ساله قم زندگی میکردم همیشه بخاطر اب و هواش و فرهنگ مردمش و نداشتن مکان تفریحی ازش بیزار بودم امسال متاسفانه به دلایل شخصی دور از اونجام و جایی خیلی بدتر از اونجام میگم کاش قانع بودم به همون قم ....خلاصه التماس دعا 

به شهر ما خوش آمدید

مرسی گلم من مادر همسرم اهل قم هستن

خوش اومدین .هیت چهل اختران اکثریتشون سید هستن 

و دسته ایی که راه میندازن خیلی حاجت میده

من لیاقتشو نداشتم دیروز حرم باشم😭

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2738
قبول باشه عزیزم من پنج ساله قم زندگی میکردم همیشه بخاطر اب و هواش و فرهنگ مردمش و نداشتن مکان تفریحی ...

ان شاءالله هرجا هستی سلامت باشی

خوش امدی چهل اختران خیییلی حاجت می ده من خودم پارسال یک شیشه شیر گرفتم امسال بارداربودم یک چند تا خریدم بردم توی امامزاده اش گذاشتم همه دوستان نی نی سایتی راهم دعا کردم

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
خوش اومدین .هیت چهل اختران اکثریتشون سید هستن  و دسته ایی که راه میندازن خیلی حاجت میشه  ...

بله شنیدم منم نتونستم حرم برم خیلی شلوغ بود شب رفتیم جمکران😢😢😢عالی بود

قبول باشه عزیزم من پنج ساله قم زندگی میکردم همیشه بخاطر اب و هواش و فرهنگ مردمش و نداشتن مکان تفریحی ...

منم قم میشینم متنفرم ازش شهر ارواحه

هرکی راجب زایمان طبیعی اپیدورال اطلاعاتی داره بهم بگه یه دنیا تشکر😘😘😘😘
خوش امدی چهل اختران خیییلی حاجت می ده من خودم پارسال یک شیشه شیر گرفتم امسال بارداربودم یک چند تا خر ...

کاش مال من نگه میداشتی😕😔😔

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

اتفاقا پدر بزرگ عموها و پسر عموهای من هر سال تو این دسته ان ما هم قم میرفتیم برادر و بابام وارد این دسته میشدن خانواده ی پدرم سید ان 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2706