2737
2739
عنوان

کیا بچه پیش دبستانی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 305 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به ما گفتن هرموقع گفتیم بیاریم شما چرا دیر میبرید ما چرا فردا باید ببریم؟ 🤔

دیرنمیبریم ک خودشون گفتن ۲مهرجشن بگیریم براشون از۷مهرشروع بشه بهترمن ازخدامه خخخخ باردارم سختمه 

وخدایی که بشدت کافیست
2728
دیرنمیبریم ک خودشون گفتن ۲مهرجشن بگیریم براشون از۷مهرشروع بشه بهترمن ازخدامه خخخخ باردارم سختمه  ...

آخی عزیزم ایشالا بسلامتی بغل بگیری کوچولوتو برا منم دعا کن دوسه ماه دیگه میخوام اقدام کنم پلیکیستم میترسم خیلی طول بکشه

💕
آخی عزیزم ایشالا بسلامتی بغل بگیری کوچولوتو برا منم دعا کن دوسه ماه دیگه میخوام اقدام کنم پلیکیستم م ...

سلامت بلشی 

سردومی رسمادهنم سرویس شدهمه چی گرفتم

اتفاقامنم تنبلب تخمدان داشتم سر۴ماه باردارشدم بعد۶سال دومیو

فقط وفقط پیاده روی کن هرروزیساعت 

یه دوماهم مکمل بخورمثل ویتامینeوشربت زینک پلاس و..

وخدایی که بشدت کافیست

چقد استرس داری. من هنوز هیچی نگرفتم براش.فردا هم میرم مهد میگم که میخوایم بریم مسافرت یه هفته نیستیم.بعد از مسافرت که اومدم وسایلاشو میگیرم میفرستمش به زوووور چون دوس نداره بره.فقط کیف براش گرفتم.شکل زنبور

یاد خدا آرام کننده دلها
2738
سلامت بلشی  سردومی رسمادهنم سرویس شدهمه چی گرفتم اتفاقامنم تنبلب تخمدان داشتم سر۴ماه باردارشد ...

خوشبحالت دیگه چیزی نمونده بغلش بگیری😍

اره داروهامو دکتر نوشت رفتم همشو گرفتم گذاشتم یخچال گفت تا ۳ ماه دیگه معلوم نیس دارو پیدا بشه یا نه..لتروزول ویتامین e زینک مولتی ویتامین خارجی مخصوص pcoووو...

من سر پرهام همه جور درد و مرضی گرفتم فقط خدا میدونه چی کشیدم😥😔 خدا سر دومی بهم رحم کنه

عزیزم شوهرم اومد من برم دیگه خوشحال شدم 😙😙

💕
براماک خودشون خریدن لوازم تحریرو دفترنقاشی خط دارشطدنجی رنگ انگشتی خمیربازی چندبسته کاغذرنگی مقوای ...

چرتکه نداشتند😊

لباسم سورمه ای نارنجی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
نه بابا گرونتر نشه ارزونتر نمیشه😩 شما ام یک میلیون ۶۰۰ شهریه دادین؟🤔

وای عزیزم خیلی زیاده ما 500 حدودا میدیم البته حدود500هم وسایل وفرم وکیف وکفشش شد

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
چقد استرس داری. من هنوز هیچی نگرفتم براش.فردا هم میرم مهد میگم که میخوایم بریم مسافرت یه هفته نیستیم ...

خیلی با حالی وریلکس😁

اوخی شکل زنبور

الهی نبارک بزرگ نمیخریدی واسش سخت من فرداکیف میخرم واسش 

شاید مجبورشم کوچیکتربخرم براش اینوبزارم واسه سال آینده باید فردا براورد کنم ببینم همکلاسیلش چه سایزی ان کیفاشون