2733
2739
عنوان

هيستروسكوپي😔

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 18 پست
پوليپ داشتم نگران نباش، ميگذره ان شاالله عملش مسبب اتفاق هاي خوب زندگيت شه

منم مدام چندين ماه هي لكه بيني مخصوصا بعد ا نزديكي داشتم بعد واژينال بهم گفتن پليپ داري دكترم گفت بايد كورتاژ تشخيصي بشي حالا الان دو هفته اس هيچ لكه بيني ندارم نميدونم برم كورتاژ تشخيصي رو يا نرم

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
منم مدام چندين ماه هي لكه بيني مخصوصا بعد ا نزديكي داشتم بعد واژينال بهم گفتن پليپ داري دكترم گفت با ...

ي مدت دست نگه دار

من ماه به ماه لكه بينيم بيشتر ميشد

منظورم اينه اگه پوليپ باشه، لكه بينيت ادامه پيدا ميكرد

شايد لكه بيني از عفونت يا زخم باشه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ي مدت دست نگه دار من ماه به ماه لكه بينيم بيشتر ميشد منظورم اينه اگه پوليپ باشه، لكه بينيت اد ...

براي منم چندين ماه هي روند افزايشي داشت تا اين ماه اهر كه ديگه كل ماهو پريود بودم انگار بعد يهو بند اومد 

اتفاقا يه ماه پيش به تشخيص اشتباه يه پزشك فريز شدم درصورتي كه اصلا علائم عفونت هم نداشتم دكتر بعديمم گفت نه زخم داشتي نه عفونت نبايد فريزت ميكرده

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
پوليپ داشتم نگران نباش، ميگذره ان شاالله عملش مسبب اتفاق هاي خوب زندگيت شه

سلام

تو اين تاپيك ميخوندم كه پوليپ داشتي و عمل كردي

چطور بود؟بعدش چقدر طول كشيد خوب شدي؟باردار شدي بعدش؟منم بايد انجام بدم

2728