2737
2739

به شدت واژنم تیر میکشه

قله رحمم منقبض میشه

ی کوچولو‌ کمرم درد گرفته و‌ رون هام

خبریه یا سر کارم؟

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فکر کنم آره  فاصله زمان انقباضاتو‌بگیر اگه الگوی‌معینی داشت شروع کن به راه رفتن و‌ وسایلتم‌اما ...

تا حالا آخه نشنیده بودم کسی واژنش تیر بکشه ولی من اینجوری شدم

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
آره ميتونه درد زايمان باشه انقباض داري؟ منظمن؟

به خدا نمیفهمم انقباض هست یا بچه خودش رو سفت کرده ولی کاملا رحمم سفت میشه

2738
تا حالا آخه نشنیده بودم کسی واژنش تیر بکشه ولی من اینجوری شدم

همه مثل هم نیستن

بارداری چندمه گلم 

استرسنداشته باشیا 

اگه‌کیسه آبت پاره شد فقط حرکت نکن بگو‌وسایلتو‌ببرن تو‌ماشین و‌سریع برو‌بیمارستان که درد اصلی به‌زودی شروع میشه و‌زودی نی نی میاد بغلت😍💝

من سه تا زایمان داشتم ولی اصلا این دردایی که میگیدو نفهمیدم هر سه هم سزارین

گلم سزارین که زایمان نیس! ی عمل جراحی هست

همه مثل هم نیستن بارداری چندمه گلم  استرسنداشته باشیا  اگه‌کیسه آبت پاره شد فقط حرکت نک ...

ممنون گلم همه منتظرن من دردم بگیره ولی هنوز وقت دارم. اینقد همه گفتن چرا نمیزایی دیگه خل شدم

2706