2737
2739
عنوان

توی اولین جلسه خاستگاری...

| مشاهده متن کامل بحث + 1362 بازدید | 81 پست
ممکنه آقایه خجالت بکشه و نپرسه

من تا حالا خاستکار خجالتی نداشتم

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام حالتون خوبه؟می خواستم بپرسم نتیجه خاستگاریتون چی شد ؟؟؟

ببخشید می پرسم...چون خودم فردا یه قرار خاستگاری دارم...

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
سلام حالتون خوبه؟می خواستم بپرسم نتیجه خاستگاریتون چی شد ؟؟؟ ببخشید می پرسم...چون خودم فردا یه قرار ...

سلام گلم.. خواست که بیشتر آشنا بشیم...با خانواده صحبت کردم قبول کردن..مامانش ز زد شماره گرفته..ولی هنوز پسرش تماس نگرفته چرا!!!! اونقد برام مهم نیس فقط معنی این رفتارشو متوجه نمیشم که چن بار شماره خواست الان دو روزه شماره دستشه خبری نیست ازش.....بنظرت معنیش چیه!؟؟؟؟؟؟

2738
سلام گلم.. خواست که بیشتر آشنا بشیم...با خانواده صحبت کردم قبول کردن..مامانش ز زد شماره گرفته..ولی ه ...

نگران نباش...وقتی شماره ت گرفته زنگ‌میزنه...شاید سرش شلوغه...

یادت باشه وقتی تماس گرفت از اینکه دیر زنگ زده گله نکنی

نگران نباش...وقتی شماره ت گرفته زنگ‌میزنه...شاید سرش شلوغه... یادت باشه وقتی تماس گرفت از اینکه دیر ...

اره اونجوری فک میکنه حالا چه تحفه ایه...ولی خداییش رو اعصابمه... حوصله شو ندارم وقتی شماره دادم بهش یعنی منتظرم دیگه اینقد اون بیشعوره یا من خیلی بی جنبه م و انتظار زیادی دارم!!!!؟؟؟؟

اره اونجوری فک میکنه حالا چه تحفه ایه...ولی خداییش رو اعصابمه... حوصله شو ندارم وقتی شماره دادم بهش ...

بذار خوش بین باشیم...وقت نکرده و یا منتظر موقعیت مناسبه...

اگه بدبین باشم...میخاد کلاس بذاره و رگه هایی از خودشیفتگی داره

بذار خوش بین باشیم...وقت نکرده و یا منتظر موقعیت مناسبه... اگه بدبین باشم...میخاد کلاس بذاره و رگه ...

چی بگم...راستش از دست خودم ناراحتم که چرا منتظرش موندم انگار ضایع بشه آدم اونجوریم😑

بذار خوش بین باشیم...وقت نکرده و یا منتظر موقعیت مناسبه... اگه بدبین باشم...میخاد کلاس بذاره و رگه ...

راستی ان شاا... خاستگاریت به بهترین شکل رقم بخوره و هر چی صلاحه پیش بیاد برات گلم❤

راستی ان شاا... خاستگاریت به بهترین شکل رقم بخوره و هر چی صلاحه پیش بیاد برات گلم❤

ممنونم...من قراره برم بیرون ببینمش...

اگه پسندیدم میان خونه مون

چی بگم...راستش از دست خودم ناراحتم که چرا منتظرش موندم انگار ضایع بشه آدم اونجوریم😑

منم با یه نفر اینجوری شده بود قبلن ولی بعدش قرار بود نامزد کنیم و البته به هم خورد  

2706