2737
2739
عنوان

یکی از دوستان صمیمیم از دست رفت 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 690 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخ خوندم خبرش و عزیزم دیروز😔 یکی از ماشینا سمند بوده؟

اینا تو پژو بودن از پژو فقط دوستم فوت شدن ۴ نفر از سرنشینان سمند خدایا حداقل به دل بازماندگانشون صبر بده .من که دوستم از شب تا الان فقط گریه کردم خدا به داد دل خانواده هاشون برسه

😍من میدونم خدا دوستم داره ...🙄 خدایا متشکرم 💖💑
اینا تو پژو بودن از پژو فقط دوستم فوت شدن ۴ نفر از سرنشینان سمند خدایا حداقل به دل بازماندگانشون صبر ...

بگردم عزیزم تسلیت میگم مرگ حق همه ی ماست دیر یا زود نوبت ماهم میرسه این طبیعت زندگی ماست که هر روز در حال تجربه کردن هستیم کاش درست زندگی کنیم من خودم بشخصه خیلی گناهکارم.. و امیدوارم خدا اخر و عاقبتمونو بخیر کنه

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
2728
بگردم عزیزم تسلیت میگم مرگ حق همه ی ماست دیر یا زود نوبت ماهم میرسه این طبیعت زندگی ماست که هر روز د ...

به خدا از دیشب تو فکر همینم فقط میگم پا شم اگه یه روز هم وقت دارم کسی ازم نرنجه و خدا ازم راضی باشه .مرگش اصلا برام قابل باور نیست یه آدم فوقالعاده پرانرژی و مثبت اندیش بود بیچاره شوهرش بیچاره مادرو بچه اش 

به خدا از دیشب تو فکر همینم فقط میگم پا شم اگه یه روز هم وقت دارم کسی ازم نرنجه و خدا ازم راضی باشه ...

😔 طفلی پسرش چقدر سخته... ولی میبینی هر روز مردم کینه و حرص زدنشون بیشتر میشه من همیشه با ادم های اطرافم مهربون بودم ولی بدترین زخم هارو خوردم موندم چرا ادمیزاد اینقدر میتونه از بخل و حسد و نامهربونی خیانت و دروغ خفه بشه! با اینکه میدونه روزی خواهد مرد چرا نمیتونیم درست زندگی کنیم ؟؟

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

تسلیت میگم مرگ مادر جوون خیلی تلخ و سخته😢

چند روز پیش خانمِ دوست همسرم فوت شدن که یه دختر ۶ ساله داره😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
همیشه بهم میگفت دوست نداره بمیره یه پسر سه ساله داشت خیلی میترسید بمیره بچه اش و تنها بذاره که شد 😢 ...

مگه بچه پیشش نبود؟

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2740

مرگ های ناگهانی باید برامون درس عبرت باشن مخصوصا کسایی که خیلی بهمون نزدیکن ولی خداییش دختر خیلی خوبی بود کسی نبود از دستش ناراحت بشی