2726
عنوان

یکی از دوستان صمیمیم از دست رفت 😢

690 بازدید | 24 پست

دوستان لطفا برای شادی روح دوست عزیزم یه فاتحه بخونید دیروز تو خلخال تصادف شدیدی کردن متاسفانه ۵ نفر در دم جونشونو از دست دادن یکی از کشته ها دوستمه هنوز تو شکم تنها کاری که براش از دستم میاد فاتحه هستش ممنونم شما هم برا روح در گذشتگانش یه فاتحه بفرستید 😭😭😭😭😭

😍من میدونم خدا دوستم داره ...🙄 خدایا متشکرم 💖💑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خداصبرتون بده،روحش شاد،اللهم صل علی محمد و آل محمد😢

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

خدا رحمتش کنه.

روحش شاد.💖💖

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده

ممنونم دوستان خدا رفتگانتونو هم بیامرزه ۳۳ سالش بود 😢  طرف مقابل هم فکر کنم خانواده بودن اردبیلی ها باید در جریان باشن خدا همشونو بیامرزه ولی من هنوز باورم نشده چقدر دنیا کوچیکه 

😍من میدونم خدا دوستم داره ...🙄 خدایا متشکرم 💖💑
2706