2733
2739

سلام دخترم امروز یازده ماهش تموم ميشه بخاطر وزن کمش و داشتن رفلکس ک از چهار ماهگی متوجه شدیم دکتر گفت باید اندوسکوپی به وزنش هفت وپونصد میدانیدکسی ميدونه  چطوري ازش ميگيرن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیهوش میکنن

من اندوسکپی کردم یه ربع بیهوشم کردن

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
2740
نمیدونید اندوسکوپی براه مریضی هايي میگیرن

برای معده است اصلا به روده ربطی نداره یه دوربین خیلیییییی ریز میفرستن داخل معده تا مقدار اسید معده و نوع هضم رو ببینن

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
نمیدونید اندوسکوپی براه مریضی هايي میگیرن

اندوسکپی عکس برداریه نه پیشگیریه نه درمانه

میخوان معده دختروتونو ببینن که مشکلی هست یا نیست

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  
بچه ها اندوسکوپی يه جور فیلم برداری از معده است یا نمونه برداری؟

فیلم برداری

2706