2733
2734
عنوان

بچه ها چجوری بیخیال باشم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1092 بازدید | 96 پست
اون که نمیاد ولی پسرمو واسه بیش فعالی میبرم روانپزشک  به دکتره بگم ببینم میتونه دارو بده

صددرصد موفق میشی

زمینه دارن 

و حتما کنترل میشه

ناراحت نباش

به حاشیه توجه نکن

قرن ۲۱ هستیم

دایی خستس!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه به خودم نمیرسم راستش اصلا روحیه ندارم انگار همیشه ی بغضی تو گلومه

همینه دیگه فردا که بیدار شدی به خودت برس لباس خوب بپوش و ارایش کن با قر راه برو زندگیتووو خودت عوض کن.

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
صددرصد موفق میشی زمینه دارن  و حتما کنترل میشه ناراحت نباش به حاشیه توجه نکن قرن ۲۱ هستیم

پدر سوهرمم همین اخلاقا رو داره واقعا مادرشوهرمو اذیت میکنه اینم عین پدرشه

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
2742

اصلا لازم نیست خودتون رو وارد تنش کنید مخصوصا وقتی بچه ها هستن وبیدارن بهترین کار رفتن از اونجاست من می رم حموم دوش میگیرم آروم میشم بی توجهی بهترین کاره ...مگه آدم چقدر زندس همشو به یکی به دو بگذرونه.با بچه باید قاطع بود با نگاه باید حساب کار دستش بیاد قضیه بچه فرق میکنه دوستی به جاش تشویق به جاش تنبه به جا

2738

آخ منم خیلی دلم میخواد خستگیام داد بزنم خیلیا دلم شکوندم تمام این چند سال رو میخوام داد بزنم غصه نمیخورم صبورم ولی دلم یه داد از ته دل میخواد یه بار با شوهرم و بچه هام جنگل بودیم گفتم داد بزنیم هرکاری کردم نمیدونستم داد بزنم  

آخ منم خیلی دلم میخواد خستگیام داد بزنم خیلیا دلم شکوندم تمام این چند سال رو میخوام داد بزنم غصه نمی ...

منم دلم ی شکم سیر گریه میخاد دلم میخاد داد بزنم اینقدر که همه کر بشن

گریه کن خیلی خوبه ولی نه جلو بچه ها من خیلی وقته بچه هام اشکم ندیدن بچه مادر صبور میخواد حموم میزی گریه کن اومدی بیرون واقعا سبک میشی .به خودت بچه ها برس با همین شرایط خودت وفق بده شاد زندگی کن

خیلی خوب بود  برا پدر شوهر و مادر شوهرم جواب میده؟؟؟؟

واسه هر کسی که حد و حدود خودش رو نمی فهمه جواب میده .

ولی خب ازدواج یعنی رفاقت . بهتره که با روشهای مسالمت آمیز حل بشه . این آخرین و بدترین روش هست .

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
واسه هر کسی که حد و حدود خودش رو نمی فهمه جواب میده . ولی خب ازدواج یعنی رفاقت . بهتره که با روش ...

داداشم میگه فکر کن یک احمقی که هیچی حالیش نیست خودت رو بزن به خری 😔

2706