2733
2734
عنوان

مرکز خرید ارزان و خوب و مناسب مشهدیای عزیز معرفی کنید لطفا .

| مشاهده متن کامل بحث + 20269 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از مشهد خرید نکن جنساشون خوب نیست و بیشتر مغازه داراش هم خیلی کلاه میذارن سر آدم 😐یه صندل گرفتم 18ت ...

عزیزم من مشهدی نیستم فقط ساکن مشهدم . شمالی ام خودم.

اما اینطورام نیستا! متاسفم که برات خاطره ی بدی مونده . ولی خوب مثلا برای صندل فکر نمیکنی خودت هم بی تقصیر نیستی ؟😉😉😉 چون به هر حال صندل که جنس بسته بندی نیست توش معلوم نباشه . میگیری دستت ، دوختش و همه چیش معلومه . دیگه صندل که مشهد و شمال نداره .جنسش با نگاه دقیق ، معلوم میشه.

زعفران هم از اطراف حرم نباید خرید . از بازارهای دبگه و البته بپرسید تا ادرس جای خوب بهتون بدن

😚😚😚😚

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2731
تو مشهد جایی کالسکه بچه اجاره می دن؟  اخه جا ندارم کالسکه خودشو بیارم ....یه سال و نیمشه

کالسکه به چشمم نخورده اما تمام پاساژها از این ماشین ها که دسته داره برای کنترلش توسط پدر و مادر هست.کالسکه هم باشه مال همون پاساژه که خب نمی تونید بیرون ببرید.اگه کالسکه عصایی داری بیارید با خودتون 

حضرت علی (ع): گمان را ملاک عدالت و قضاوت قرار ندهید.
کیف و کفش چرم  که خیلی گرون نباشه هم می خوام  همون  چرم:احمداباد و سجاد  &n ...

چرم مشهد.چهارراه دکترا

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
من از یزد میام  یزد هم داره  اسنپ . تاچ سی . تپ سی . ماکسیم . فوری رو ...

عزیزم مشهد کلان شهره ها ! همشون رو داره .

اینپ تپ سی تاچ سی چی تکس ماکسیم 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
2740
واقعا؟؟؟ اخه من از جایی که می آم خیلی گرونه همه چیز .... خریدامو گذاشتم بیام اونجا خرید کنم ...

ببین اگه بفهمن زائری بیشتریاشون نه همه بی انصافی میکنن من یه آب معدنی نزدیک همین پاساژ آسمان گرفتم 30هزارتومن کم کرده بود  از کارتم اینقدر ناراحت شدم بعد با تاکسی برگشتم پولمو ازش گرفتم نکبت مغازه داره میخندید فقط 

مادر اگرپادشاه بودم شک نکن صدای خنده ات راسرودملی میکردم... :)❤
عزیزم من مشهدی نیستم فقط ساکن مشهدم . شمالی ام خودم. اما اینطورام نیستا! متاسفم که برات خاطره ی بدی ...

بخدا قیافه صندل خوب بود پوشیدم تا حرم اومدنی کلا رویش کنده شد 

واقعا؟؟؟ اخه من از جایی که می آم خیلی گرونه همه چیز .... خریدامو گذاشتم بیام اونجا خرید کنم ...

اگه با کارت خرید میکنی اس ام اس بانکو فعال کن که همونجا ببینی چقدر از کارتت کم شده 

عزیزم من مشهدی نیستم فقط ساکن مشهدم . شمالی ام خودم. اما اینطورام نیستا! متاسفم که برات خاطره ی بدی ...

👍👍👍

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین