2737
2734
عنوان

به نظر تون اشتباه میکنم. ..؟؟؟

853 بازدید | 62 پست

چند وقت پیش اتفاقی گوشی شوهرم و چک کردم وبا این پیام روبرو شدم (اون سری که باهم بودیم چه حسی بهم داشتیم  ) تاپیکای قبلیم مختصر توضیحی  دادم ...اینو دیدم آتیش گرفتم بعدش چون گوشیش باطریش خالی شده بود خاموش شد ونتونستم بقیه پیامارو بخونم  شوهرم همیشه پیش من از بدی جاریم میگفت ...میگفت زن درستی نیس باهاش رفت وآمد نکن  وقتی بروش اوردم زد زیر همه چیز وقسم خورد که چیزی بینمون  نیست!!!راستش  چون مدرک دیگه ای ندارم بهش گفتم باور کردم وبه رو خودم نمیارم ولی هر شب از فکرش خوابم نمیبره... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظرتون من اشتباه میکنم وقتی به شوهرم گفتم اول کلی هول شد وگریه زاری کرد وگفت غلط کردم آبرومو  نبر ولی بعدش زد زیر ش ...جاریم هم بهش زنگ زدم وقسم خورد که بینمون چیزی نیس من دوست پسر دارم ولی باشوهر تو نیستم داری اشتباه میکنی زندگیمو خراب نکن..

2740
بنظرتون من اشتباه میکنم وقتی به شوهرم گفتم اول کلی هول شد وگریه زاری کرد وگفت غلط کردم آبرومو   ...

جاریت گفت دوست پسر داره🤤 بعد نترسید ک تو ب برادر شوهرت بگی 

نی نیم بدنیا اومد😍 خداروهزارمرتبه شکر. برا سلامتیش میشه صلوات بفرستین؟