2733
2734
عنوان

به نظر تون اشتباه میکنم. ..؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 62 پست
جاریمو زدم گفتم دیگه نیخوام ببینمت بی حیا دیگه نیا خونمون ولی عین خیالش هم نیس هروقت مهمونی داریم او ...

بی محلش کن طوری ک همه متوجه شن حتی مستقیم اسمتو صدا زد باهات حرف زد بازم خودتو به نشنیدن بزن بگو من حرفی با این خانوم ندارم بهش بگین با من حرف نزنه اگه علتشو پرسیدن بگو نمیخوام باعث بی آبرویی کسی بشم خدا خودش رسواش کنه منکه باشم اینکارو میکنم 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستین   
جاریمو زدم گفتم دیگه نیخوام ببینمت بی حیا دیگه نیا خونمون ولی عین خیالش هم نیس هروقت مهمونی داریم او ...

خدا لعنت کنه جاریت و امثالش رو به حق این روز عزیز .خدایا چقدر صبوری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاريت دوست پسرررر داره؟؟؟ ببخشيدا چ خونواده شوهر بي فرهنگ و خوك صفتي داري.. شرمنده ام نتونستم أدب رو رعايت كنم🙏

اين كاربري و توي روزاي سخت زندگيم ساختم، الان ك بعداز ٢ سال ازاد شد و دوباره ياد اون روزا افتادم فقط ي چيزي توي ذهنم اومد كه هيچ چيز ارزش ناراحتي و نداره من واااقعا حس و حال اون روزام و فراموش كردم و الان يه شدت خوشحالم كه دعاهام و خدا مستجاب نكرد، خدايا شكرت