2733
2739
کجاست

مشهد عزیزم همه شهرها هم نمایندگی داره ولی پیش خودش بیا  من خودم پسر ۴ ساله که فلج کامل مغزی شده بود و بی حرکت و بی گفتار  هزار ماشالل عالی شده این خوبه و هم دکتر محمدرضا شمسی اونم تو مشهد با تحریک عصب و زنده کردن عصب های مرده فلج مغزی رو درمان میکنه هردو شون عالین و پنجه طلا 

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر محمدرضا شمسی نبش خیابان فرامرزعباسی ۴۲پلاک۵۷۶ تلفن۳۶۰۵۷۳۹۳ تلفن  مشغوله ولی جواب میدن صبح از ۸ تا ۱۲ و بعداز ظهراز۴تا۸ ویزیت الان نوبت بگیری ماه بعد نوبت میده حتما پیش این برو واقعا عالیه 

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم

آبت الله تبریزیان  خبابان هاشمی نژاد هاشمی نژاد ۲۸ یک خونه است از هر کی بپرسیم اونجا خیلی معروفه راهنمایی میکنه دقیقا پشت هتل دیپلمات میافته اینم داروها در درمان عالیه  مطمین باش  موفق میشی  

ینی چی زنده کردن عصب با مرده کردن😟😟

خودش میگه مثلا این عصب مرده با یک تحریک عصب و بدون درد از کمر طی چنددوره فرد سلامتی شو بدست میاره حتما بیارش مطمین باش ضرر نمیکنی ما خیلی از اطرافیان پیش ایشون خوب شدن 

2738
میشه آدرس دقیق بدی 

آیت الله تبریزیان  خیابان هاشمی نژاد هاشمی نژاد ۲۸ یک خونه هست دورش شلوغه از همه جای ایران اومدن دقیقا پشت هتل دیپلمات میافته  هردو دکتر باهم امتحان کن