2737
2739
عنوان

غم انگيز ترين مشکلاتي که در ني ني سايت ديديد چي بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1752 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خيلي الانم دارم گريه ميكنم  بچه هاي خواهر من زير دست نامادري هستن خدا  بهشون كمك كنه به ...

ان شاءالله نامادری باهاشون خوب رفتارکنه واونا رو بچه های خودش بدونه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
نازنین جان لینک تاپیکشو میذاری؟

توو تاپيكاي خيللي قديميه وايسا ببينم ميتونم پيداش كنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
منم مثل شما...نمیدونم چراهمه اینجوری شدن...البته بعضیام فقط از کاه کوه میسازن..یک نفرروشناسایی کردم ...

نیکا جان چطوری شناختی😑😑😑😂😂😂😂😂

چه جالب 

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
ما ازشون بي اطلاعيم پدرشون بردشون ي شهر ديگه مشهدي نبود شوهرش فقط ميدونيم زن گرفته واسشون دعا كن ...

عزیزم اگه میتونین پیداشون کنین و باشون تماس بگیرین

خ غصه میخورن که از خانواده مادری کسی سراغشون نگیره

من دلم واسه نامادریا بیشتر سوخت  نمیدونم چرا 😖

اره منم سوخت. ولی خووشون این راه رو انتخاب کردن و گفتن بخاطر عشق ازدواج کردن نه اجبار

هیچوقت نفهمیدم تو چطور وقت کردی منو این همه وابسته خودت بکنی :)
2706