2737
2739

دخترم خیلی بی اشتها است😔،الان واسش فرنی و سرلاکم خریدم به زورم نمیخوره،شیره خودم و چند ساعت یە بار دو تا سە دقیقه میخورە،اصلانم شیر خشک دوست نداره....نمیدونم چکار کنم😢

خواهشا کمک کنید....دوست دارم یکم وزن گیریش خوب بشه....چکار کــنـــم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وزنش چقدره ؟؟

وزن تولش سه کیلو نیم بود،بعد چهارده روز بردمش بهداشت شده بود چهار و نیم..از اون وقت تا حالا شده شش و نیم...یعنی پنج ماهه دو کیلو وزن گرفته...خیلی بی اشتها است،دارم دیوانه میشم

بزور بخوابونش بهش بده بخوره...من به پسرم شربت مولتی  سانستول میدم خیلی خوبه برا اشتها هم خوبه...هردوساعت یکبارم میخوابونمش با گوشیم شعرعروسکی میزارم براش بهش میدم بخوره...الانم که یکسالشه عادت کرده دیگه اینجوری غذا میخوره...درضمن شیربهش نده دوساعت بزار گشنه بشه قشنگ بعد فرنی یا سرلاک بهش بده

یا کنج قفس یامرگ این بخت کبوترهاست..دنیا پل باریکی بین بد و بدترهاست..ای بر پدرت دنیا آن باغ جوانم کو؟..دریاچه ی آرامم؟..کوه هیجانم کو؟..
بزور بخوابونش بهش بده بخوره...من به پسرم شربت مولتی  سانستول میدم خیلی خوبه برا اشتها هم خوبه.. ...

هر کاری میکنم نمیخوره،مشغولش میکنم،هواسش و پرت میکنم که بخوره،باز با زبانش میاره بیرون...منم قطره ی کیدسیل بهش میدم

2738
وزن تولش سه کیلو نیم بود،بعد چهارده روز بردمش بهداشت شده بود چهار و نیم..از اون وقت تا حالا شده شش و ...

عزيز دلمممم

وزن تولدش خوب بوده جيگر طلا

با دكترش صحبت كن معمولا بچه هايي ك وزن گيريشون كنده 

كمكي رو زودتر براش شروع ميكنن

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
عزيز دلمممم وزن تولدش خوب بوده جيگر طلا با دكترش صحبت كن معمولا بچه هايي ك وزن گيريشون كنده  ...

منم از چهر ماه و نیم واسش کمکی شروع کردم،فرنی و سرلاک خریدم واسش ولی نمیخوره😟

منم از چهر ماه و نیم واسش کمکی شروع کردم،فرنی و سرلاک خریدم واسش ولی نمیخوره😟

الهي من فداش

منم خيلي رو خوردن دخترم حساسم

حس ميكنم كم ميخوره

تپلي نيس مثه بقيه بچه ها

ميخام ببرمش دكترش ببينم قطره اي چيزي هست بده يكم اشتهاش باز بشه؟؟؟؟

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
واییی توهم وزنگیریش خوب نیست😯

نه وزن گیریش خوب نیس

برعکس دخترم.اون موقع تولد ۳۱۰۰ بود.۹ماهگیش ۱۳ کیلو بود.دکتر گفت رژیمش بده.البته دخترمم بدغذا بود فقط شیر خودمو میخورد.

الهي من فداش منم خيلي رو خوردن دخترم حساسم حس ميكنم كم ميخوره تپلي نيس مثه بقيه بچه ها ميخام ببر ...

اگر بردی دکتر،چیزی داد اشتهاش باز بشە به ماهم بگو😔

2706