2733
2734
وقتی "هیچ کس" مفهومش رو درک نمیکنه لابد مشکل از "شما"ست!! وگرنه  لااقل "یه نفر" پیدا میشد بفهم ...

کاش میشد پیام کسانی که موافق بودن رو براتون میفرستادم

سلام خواننده خاموش✋😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اصرار داری کسی امضات رو نفهمیده خودت دوباره گفتی تناقض مضحکی تو این آدمها هست از نظر من این یه ج ...

شما معلوم نیس با خوتون چند چندید هر وقت اوکی شدید پیام بدین، الآن کسانی که درباره هر کس و ناکسی امضاشون هست مثلا مادر شوهر، تمام مردم جهان، عشقشون و.. من باید قبل از اینکه نظرمو راجبشون بگم باید اول به خودم بگم واقعا به من چه؟! 

سلام خواننده خاموش✋😄
پسرت ده روزشه؟زایمانت طبیعی بود گلم؟

آره طبیعی بود آره ده روزشه

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2731
نه خدا رو شکر مشکلی نداره و کاملا سالمه، فقط زیادی ریزه میزه ست. انشالله مشکل پسر شما هم حل بشه

انشاله دخترشمام تپل مپل بشه پسرمنم خیلی ریزه بیخیال حرف مردم اگه تپل هم بودمیگفتن چقدچاقه مردم درهرصورت حرفشونومیزنن

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
 شما معلوم نیس با خوتون چند چندید هر وقت اوکی شدید پیام بدین، الآن کسانی که درباره هر کس و ناکس ...

اول اینکه توام اگه مادرشوهر بودی و یا مادرت مادر شوهر بود و کسی تو امضاش از مادرشوهرها بد گفت خب توام اعتراض کن

بعدم بهتر نیست اول قبل از اینکه نظرتو راجع به کسایی که از حجاب اسلامی فرارین بگی اول به خودت بگی واقعا به من چه؟  

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
اول اینکه توام اگه مادرشوهر بودی و یا مادرت مادر شوهر بود و کسی تو امضاش از مادرشوهرها بد گفت خب توا ...

آخه عزیزدلم منم حجاب اسلامی اونجور که مدنظر شماست ندارم که! شایدم یه انتقاد به خودم بوده! زود_قضاوت_نکنیم#  

سلام خواننده خاموش✋😄
2738
من خودم انتقام نمیگیرم یا اینکه بخام حرص بخورم فقط میدمش دست خدا...و انگار نه انگار ک اون اتفاق پیش ...

ولی اگه بخام اسم ببرم برادرشوهرای متاهل و مجردم همشون هر کدوم به ی دلیل.ولی از یکی از متاهلا بیشتر چون خییییییلی بهش احترام گذاشتم و خودشو زنش گفتن زیاد نکردی وظیفت بوده😕😕و خانواده شوهرم که بد نبودن ولی خوبم نبودن برام به نسبت خوبیایی که خودمو شوهرم براشون داشتیم...از چنتا از همسایه ها از پدرم که دیگه گفتن نداره......یکساله باهاش حرف نمیزنم.از نامادریم و خیییییییلیای دیگه....ولی بیخیال همشون خودمو عشقه✌✌👍👍

دلم میخواهد یک دختر داشته باشم💖دختری با موهای بلند مشکی و چشمهای درشت خندان؛اسمش رابگذارم "گیسو" هروقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم وگیسهایش راببافم تا قلبم آرام گیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد"باران"هم داشته باشم.دختری لاغر و قدبلند که با صدای مخملی برایم شعربخواند.یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم.اسمش رابگذارم"راحیل"و موهایش راباشامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش"گندم" رانکند.آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی میتواند بگذارد؟!معلوم است؛"خورشید" اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد وهرصبح که چشمهایش راباز میکند ببیند خواهرش"شبنم" زودتر از او سماور راروشن کرده "شادی"رابیدار کرده و به"نسترن"رسیده.دلم میخواهد درحیاط خانه ام"ترانه"بخواند و "بهار"برقصد..."نگار"م خودش را لوس کند ومن به هیچکدام نگویم روز تولد خواهرشان "الهه"مجذوب چشمهایش شده م.دلم چقدر دختر میخواهد...روزهایم بی "سحر" شبهایم بی"مهتاب"آسمانم بی"ستاره"وزندگی بدون"افسانه"ممکن نیست.تازه یک"ساقی"هم میخواهم تاسرم راگرم کندو"همدم"تا درد دلهایم رابرایش بگویم."رویا"میخواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم...دلم میخواهد یک دختر داشته باشم.دختری که خودم راتوی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم.هیچ اسمی توصیفش نکند.همه چیزباشد و هیچ نباشد.از هرقیدی آزادباشد ودرهیچ ظرفی جانشود.رهای رها باشد.آری؛انگار دلم میخواهد دخترم"رها" باشد💖💖💖
من ذخیرش کردم خیلی پسره خوشکله کاش قسمتم بشه

انشالله عزیزم   

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
هر کس اعتقادات خودش رو داره و نمیتونیم باورامون رو به هم تحمیل کنیم! (کاش یاد بگیریم) چون اینجا مجاز ...

کاشکی بفهمی لحظه به لحظه زندگی عمر و جونی ادمی که کارش به طلاق میکشه با هیچی برنمیگرده چه برسه به مهریه.شاید بگی اسنجا مجازیه و فلان شاید ندونی افکار پوسیدت روی چند نفر اثر میزاره .لطفا چادرتو سرت کن برو بین مردا به اصطلاح مسلمون جامعمون ببین چندتا راه بلدن که تا زمانی که موهات مثل دندونات سفید بشه بهت مهریه ندن تو بمونی زندگی و تنهاییت  اونا هر روز یه زنه و یه داف