2737
2739
الهی بمیرم عزیزم انشالله عروس بشی بحق این شبای عزیز پسره چ پست بوده ناراحت شدم

فداي تو دور از جون تو چرااون بميره ببين چه كرده باهام كه من براي دشمنم هم تا حالا بد نخواستم و آدمايي كه بهم بد كردن طاقت قهر و ... ندارم خودم دوباره مي رم سمتشون ولي اين انقدر زجرم داد اون دفعه بابام خبر آورد كه يه هفتس حالش بده و يه شب بيمارستان بوده الان اوردنش خونه باهاش حرف زدم داشته از درد مي ناليده و ... به حدي ذوق كردم بابام تعجب كرد بعدش اومدم تو اتاقم كلي رقصيدم همش دعا مي كردم بيماريه بدي داشته باشه كه انگار نشد كثافت همه جا هم هست دم خانوادمه چسبيده به ما انگار اون هفته خواستيم بريم سر خاك مامان بزرگم كه تازه فوت شده كه فهميدم اونم مي خواد بياد نخواستم ببينمش تنها خونه موندم حالا همه همش من و فحش مي دن مي گن ببين تو نمي خواي عقده اي اون انقد مي خواد همش مياد سمت خانوادت و خودت و ... چه خانوادم چه فاميل چجوري بگم چيكارم كرده سه سال تمام صبح تا شب به خاطره أشك ريختم حالا هم كه حس مي كنم مي خوام سر به تنش نباشه كاري كرد از همه مردا بدم ميومد يه مدت الان هم ٣٤سالمه بهترين خواستگارارو رد كردم واسه خاطرش چند ماهي هم هست حرف و تيكه هاي اطرافيان كه موندي رو دست خانوادت شروع شده و داره نابودم مي كنه اونم مني كه هيچي كم ندارم خودشم كه پرو مي گه تو كه نشد تا آخر عمرم ازدواج نمي كنم چون از بهتر گيرم نمياد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرامگه دخترت مشکل داره؟من پسرم ده روزشه دررفتگی لگن داره میترسم به کسی بگم زخم زبون بزنن

پسرت ده روزشه؟زایمانت طبیعی بود گلم؟

دوست داشتی خواهرم برای خونه دار شدنم یک صلوات بفرس.🌺فرستادی بهم بگو.تا منم دوتا برای حاجت شما بفرستم.🌺.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و.عجل فرجهم🌹🌹🌹

یکی از اون حاجی های هیئت که مدام حین حسین می کنه کم لطفی اون باعث شد برادر جوونم جونش به خطر بیوفته و در واقع خدا به جونیش رحم کرد. منم  امشب دلمو به دریا زدم و رفتم بهش گفتم حق الناس گردنته و به سهم خودم نمیبخشم و نفرینت می کنم تا ابد. جهنمو واسه خودت خریدی.

اصلا ارامش ندارم دلم فقط انتقام می خواد

2728

همین امشب دعا کردم مادر شوهرم بدی هاش به خودش برگرده. امشب به شوهرم گفته به زنت بگوبجای اینهمه پوشک مصرف کردن پارچه بخره بچه رو کهنه ببنده. هیچوقت بابت رفتارش طعنه هاش بدی هاش نمیبخشمش

همسرم و دخترم تمام زندگی من هستید❤

یکی رو نمیتونم ببخشم پارسال شب تاسوعا وعاشورا با بدبختی تمام ولم کرد بقدری خورد شدم تحقیرشدم که اصلا حالم خوب نبود وبستری شدم وعزا اری نتوستم برم یکسال گذشت وهنوز اشک چشام خشک نشد بخاطر این دل لعنتیم

2740
خیلی اذیتم میکنه اشکمو درآورد دلم و شکوند چند بار بخشیدمش ولی به کارش ادامه داد😔

سلام عزیزم، آجی هیچ وقت زیاد کوتاه نیا، هر کاری میکنه محکم باش جلوش، اجازه نده اشکت رو دربیاره، اشکش رو دربیار، وگرنه وقیح تر میشه  و ادامه میده؛ چند بار جلوش وایسا ببین چطور حساب میبره، 

روم آجی شناخت داری، از لحاظ بدنی هم کمک خواستی میتونی روم حساب کنی راه حل بهت  بگم 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
سلام عزیزم، آجی هیچ وقت زیاد کوتاه نیا، هر کاری میکنه محکم باش جلوش، اجازه نده اشکت رو دربیاره، اشکش ...

سلام عزیز دلم قربونت 🌼 واقعا تصمیم گرفتم جلوشون وایسام خیلی بی زبونم به خودم خیلی ضرر زدم انقدر ریختم تو خودم مخصوصا الان که باردارم ،از لحاظ بدنی یعنی چی ؟

🤍
فداي تو دور از جون تو چرااون بميره ببين چه كرده باهام كه من براي دشمنم هم تا حالا بد نخواستم و آدماي ...

چ آدم پررو و پستی خداشاهده من بودم نگاه هم بهش نمینداختم عزیزم دیگه اصلآ بهش فک نکن آدمی ک یبار ولت کرده مطمئن باش دوباره هم ولت میکنه ومیره انشالله هرچ زودتر با ی موقعیت عالی ازدواج کنی تا بمیره و بفهمه آدما اسباب بازی نیستن.

عزیزم دخترم بهم خیلی چیزا یاد داد اینکه اگر غصه داری پنهونش کن و زندگی بکن حتی در شرایط سخت ریحانه و ...

وای عزیزم خدا صبرت بده اعصابم خرد شد گریم گرفت شما جایگاه بالایی پیش خدا داری این همه زجر کشیدی 

هر کس اعتقادات خودش رو داره و نمیتونیم باورامون رو به هم تحمیل کنیم! (کاش یاد بگیریم) چون اینجا مجاز ...

هم روانشناسی میگه و هم بارها تو زندگیم دیدم آدمهایی که ویژگی های خودشون رو به دیگران نسبت میدن، حس میکنم تو پاراگراف اول خودت رو توصیف کردی، یه پاراگراف نوشتی که چرا من نظر مخالف خودم رو تحمل نمیکنم غافل از اینکه اول تو حمله کردی و تو امضات که عمومی است و همه میبینن آدمهای دیگه رو قضاوت کردی حالا هم میگی اینا یک تناقض مضحک دارن از حرفات مشخصه که تو به حجاب اسلامی علاقه داری بعد خواستی به کسانی که به حجاب اسلامی علاقه ندارن حمله کنی و اونها رو بکوبی، یعنی طبق متنی که نوشتی تو خانواده‌ای بزرگ شدی که به حجاب اسلامی معتقده و وقتی وارد جامعه‌ای میشی که توش بی حجابی رواج داره به حد انفجار میرسی و برات مثل یه جهنم و شکنجه گاهی که ناچارا به افراد مخالف با نظر خودت به صورت خصمانه تو امضات حمله میکنی، این تویی که تناقض داری اگه میخوای به اعتقادات دیگران احترام بذاری پس دنبال ایرادگیری از مردم نباش،
ببین اتفاقا من امضات رو چند بار خوندم فقط احتمال میدادم که شاید درست متوجه نشدم که با توضیح دوبارت فهمیدم درست متوجه شده بودم، این تویی که متن منو درست نخوندی و سعی نکردی منظورمو متوجه بشی چون من سعی کردم بهت بفهمونم چرا این آدمها این به قول تو تناقض مضحک رو دارن، من نگفتم منظور تو این بوده که طرف مهریه نگیره گفتم این اسلام است که انها رو تو شرایطی قرار داده که به مهریه محتاج باشن، دادگاههای هر کشوری وظیفه داره از زنان در مقابل اسیب حمایت کنه ولی دادگاههای ما با قوانین اسلام زنان رو آسیب پذیرتر کردن بنابراین تو این شرایط زنها با مهریه تا حدی آسیب رو کم میکنن،بعد از جنگ ایران و عراق تعداد مردها از زنها کمتر شد و خیلی از دخترا ازدواج نکردن من خودم چندین مورد تو فامیل میشناسم خب تو این شرایط قاعدتا مهریه ها باید میومد پایین ولی تو همون دوران هم مهریه ها بیشتر و بیشتر شد چرا؟
چون مسئله فقط سکه طلا نبود احساس امنیت بود ، خب حالا که دلیل این تناقض رو فهمیدی سعی کن یه ایراد دیگه از کسایی که از حجاب اسلامی فرارین بگیری چون اینجوری فقط سطح درک خودت رو از شرایط نشون میدی

چوب تنبیه خدا نامرئیست...نه کسی میفهمد، نه صدایی دارد...یک شبی یک جایی...وقتی از شدت بغض، نفست میگیرد...خاطرت می آید...که شبی یک جایی...باعث و بانی یک بغض شدی و دلی سوزاندی...آن زمان فکر نمی کردی بغض، پا پی ات خواهد شد...و شبی یک جایی...مینشیند سر راه نفست...و تو هم بالاجبار...هر دقیقه صد بار...محض آزادی راه نفست...بغض را میشکنی...آری، این چوب خداست...
2706