2733
2734

با همسایه سر ماشین پارک کردن دعوام شده بود روز تاسوعا نذری داشتم بخاطر امام حسین دادم اونیکی همسایه براش برد اونم اومد از من تشکر کرد آشتی کردیم تنها کسی بود که ازش دلخور بودم 

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرمو 

منتظرم خدا یکی و مثه خودش و بدتر از خودشو سر راهش بزاره

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2728

و البته علی رو

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔
2740

خدا لعنت کنه شوهرم به خداسپردمش هیچ وقت نمیبخشمش عمرو جوانی ازم گرفت بخاطر هرزگی آزادی خوشحالی خودش نا بودم کرد 

مادر شوهرم بخاطر تربیت نکردن شوهر عوضیم هیچ وقت نمیبخشمشون از هیچ کدوم نمیگذرم😭😭

هرکی اشکمودرآورده خدابدجور حالشو گرفته تاجایی ک دلم خنک بشه خداروشکر واسه اینکه نمیذاره کسی ناراحتم کنه برای همین همه رومیبخشم ک ب خدانزدیک تر بشم

زمانی ارزش این دنیا رو میفهمی ک هیچ پناهی جز خدا نداشته باشی
۱۵ سال پیش توی یه تصادف پام بشدت آسیب دید و نشد که قدم خوب رشد کنه و میلنگم😔 الان ۱۵۵ سانتم همین یه ...

دوست خوبم از این به بعد هر کس لنگیدنت رو گفت و به روت آورد از طرف من بگو آدم پاش بلنگه اما عقل و شعورش نلنگه 

پای شما که دست شما‌نبوده اوفاق افتاده اما عقل و شعور اونا هم دست خودشون نیست 

واقعا براشون متاسفم 

۱۵ سال پیش توی یه تصادف پام بشدت آسیب دید و نشد که قدم خوب رشد کنه و میلنگم😔 الان ۱۵۵ سانتم همین یه ...

الهی بمیرم من برا شما

یه پسری هم بود خیلی خیلی منو اذیت کرد اونم بخاطر سقوط از ارتفاع تو بچگیش که باعث شکستگی لگنش و صفحه اپی فیزیش شده بود قدش بلند نشده بود. خیلی بهش کمک کردم از همه لحاظ. خیلی اذیتم کرد. امشب یادم انداختین دیگه کیو نمیتونم ببخشم. 

اون تنها کسیه که از خدا توقع دارم انتقاممو جلو چشمام ازش بگیره

بازم من بمیرم برا دل نازک شما😭😭😭

2706